Skocz do zawartości
Forum

Grudnioweczki 2009 :))))


Rekomendowane odpowiedzi

Aguu
yasmelka
aguu a ty dzisiaj juz 38 tygodni!! super co? jak sie czujesz? i jak stresik przed orodem?

hehe ciągle narzekam i humorzasta jestem :P

stres coraz większy, ale poki co myślę o tym, żeby wszystkie badania zdążyć zrobić

biodra bolą, spać przez nie nie mogę, a poza tym to czekam na jakieś nowe objawy
no ja wlasnie tez ostatnio z tymi biodramizaczelammiec problemy...obolale mam boczki..:)


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

agula7777
yasmelka
agula7777
Wygoniłam córe z kompa:-)
Za moment bajka,potem kąpanko i do łóżeczka,hihi:36_1_21:
Już od kilku dni zastanawiam się jak będzie wygladał ten mój poród-z jednej strony nie moge się doczekać,a z drugiej?chyba troszkę zaczynam się bać?:uff2:

ja tez mam stresa...wiec spoko loko....

A już myslałam,ze tylko ja tak mam?
Stresa to łapie coraz wiekszego-z dnia na dzień:uff2:
ani nawet nie mow!! ja tak bardzo bym chciala zeby niunia byla glowa do dolu wtedy to czekanie takie inne...bo jak sie zacznie to sie zacznie a tak to sie boje żeby cos nie spartolic....


http://www.suwaczki.com/tickers/82docwa1zyg7nb5a.png
http://www.suwaczki.com/tickers/wff2vcqg6w42rjgz.png

Odnośnik do komentarza

yasmelka
agula7777
yasmelka

ja tez mam stresa...wiec spoko loko....

A już myslałam,ze tylko ja tak mam?
Stresa to łapie coraz wiekszego-z dnia na dzień:uff2:
ani nawet nie mow!! ja tak bardzo bym chciala zeby niunia byla glowa do dolu wtedy to czekanie takie inne...bo jak sie zacznie to sie zacznie a tak to sie boje żeby cos nie spartolic....

A kiedy masz nastepną wizytę?Może w końcu się obróci

Odnośnik do komentarza

yasmelka
agula7777
Musze w wolnej chwili luknąć na listopadówki-czy już wszystkie się rozpakowały?:36_1_21:
Jutro ostatni dzień listopada i zaczyna się nasz miesiąc:36_1_21:Nareszcie:36_1_21:

e jeszcze sie nie rozpakowaly....ze trzy chyba zostaly...

Uuuuuuu,to ciekawe czy się wyrobią do jutra?:36_1_21:
I ciekawe jak nam pójdzie???:36_1_21:

Odnośnik do komentarza

yasmelka
ja ide mlodej zrobic kolacje i przygotowac dospania a sama zmykam na babski wieczorek...papap milych senkow!!

No to nie pozostało mi nic innego jak życzyć dobrej zabawy:36_7_8:
Moja już wykąpana,zrobiłam jej kolacje,ale narazie omija talerz wielkim kołem,hihi.

Odnośnik do komentarza

Tak widzę że wszystkie coraz bardziej obawiamy się tego dnia co??
Yasmelka wiem że się denerwujesz może maleństwo sie obuci dzień przed porodem?Mojej znajomej córcia tak sie obróciła i była przeterminowana 2 tygodnie prawie..........................
Nie martw sie będzie oki.Przekaż Pannie żeby się pośpieszyła bo jej nie darujemy jak się opóźni bo chcemy nowego słodkiego bobaska!!!
Agula widzę że nie tylko ja miałam kiepską noc strasznie spinał mi się brzuch i 3 dość duże skurczez mocnymi bólami miałam ale to chyba po tym moim szaleństwie z szafkami.
Majeczka ja mam z łóżkiem podobny problem jak dziś wstawiliśmy łóżeczko to ciężko się ruszyć hihihi.
Wreszcie dziś kupiliśmy churaaaaaaaaaaaaaaaaaa jutro wstawię fotki.Zakupiona też wanienka i przewijak na łóżeczko i pościel ale bez baldachimu bo stwierdziłam że w tym pokoiku jest i tak mało miejsca.

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-50418.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnsg18r28igx75.png

Odnośnik do komentarza

Tak widzę że wszystkie coraz bardziej obawiamy się tego dnia co??
Yasmelka wiem że się denerwujesz może maleństwo sie obuci dzień przed porodem?Mojej znajomej córcia tak sie obróciła i była przeterminowana 2 tygodnie prawie..........................
Nie martw sie będzie oki.Przekaż Pannie żeby się pośpieszyła bo jej nie darujemy jak się opóźni bo chcemy nowego słodkiego bobaska!!!
Agula widzę że nie tylko ja miałam kiepską noc strasznie spinał mi się brzuch i 3 dość duże skurczez mocnymi bólami miałam ale to chyba po tym moim szaleństwie z szafkami.
Majeczka ja mam z łóżkiem podobny problem jak dziś wstawiliśmy łóżeczko to ciężko się ruszyć hihihi.
Wreszcie dziś kupiliśmy churaaaaaaaaaaaaaaaaaa :11_9_16:jutro wstawię fotki.Zakupiona też wanienka i przewijak na łóżeczko i pościel ale bez baldachimu bo stwierdziłam że w tym pokoiku jest i tak mało miejsca.

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-50418.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnsg18r28igx75.png

Odnośnik do komentarza

Yasmelka i Anna GRATKI wyczekanego 36 tygodnia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Agu a tobie już 38!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dorotka boskie zdjęcia ale śliczna i dużaaaaaaaaaaa córcia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Patrycjia i Dorotka zasypujcie nas opowieściami o maluszkach i o nowościach.Pati super że Ben śpi słodko i mało płacze.Dorotka coś czuję że mój maluszek też tak będzie miał że w nocy nie pośpimy z byt długo a co ile budzi się na jedzenie Twoja córcia?

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-50418.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnsg18r28igx75.png

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny dziekuje za komentarze
postanowiłam wam w skucie napisać co i jak sie działo z porodem troche dyży wpis ale wybaczycie co :36_1_21:

w ogóle zaczęło się coś dziać w piątek 20 listopada po nie czułam ruchów dziecka przez cały dzień ,a miałam skurcze co 10 minut.
Wiec o 20 pojechaliśmy do szpitala i tam zostałam na obserwacji..........
I tak według lekarzy miałam dopiero 37 tydzień licząc od OM czyli termin na 9 grudzień,a wg ostatniego Usg termin na koniec listopada czyli prawie skończony 38 tydzień.
I tak lekarze zdecydowali ze będą mi wstrzymywać poród dając zastrzyki rozkurczowe bym nie miała skurczy ,przy 3 cm rozwarciu !!!

Następnego dnia rozwarcie zmniejszyło się do 1,5 cm mimo ze miałam pobolewania brzucha i tak na zastrzykach leciałam rozkurczowych sobota niedziela i poniedziałek a cały czas czułam bardzo mało ruchu maleństwa

Po południu w poniedziałek miałam już większe skurcze, rozwarcie wróciło do 3 cm,wzięli mnie na trakt porodowy ,w nocy miałam regularne skurcze .Rano we wtorek dali mi oksytocynę i skurcze prawie zanikły i akcja porodowa też ,zrobili mi usg i wyszło ze dziecko jest duże 3800g niby w 37 tygodniu !!! i jeszcze jedno wyszło że mam słabą bliznę po poprzednim cieciu i zrosty (mój ginekolog ani słowem mi o tym nie wspomniał wrrrrrrr bo on mnie zszywał przy pierwszym cc i a na obchodzie powiedział że nie mogę mieć 3 dziecka przez te zrosty!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zwykle znowu anestezjolog nie mógł się wbić mi w kregi ,ale i tak tylko to były trzy razy,bo przy pierwszej ciąży za 5 razem się udało,byłam znieczulona od pasa w dól
i tak 24 listopada o godz 11.55 urodziła się moja córeczka Natalka z wagą 4250g i mierzy 57 cm.Nie chce pomyśleć o tym jak bym musiała czekać faktycznie do końca terminu,bo Natalka by pewnie ważyła 4500g

Natalka ogólnie jest nocnym markiem w dzień tylko śpi i je
a w nocy to wisi przy piersi cały czas,jak nią odłożę do łóżeczka to zaraz płacze,mam nadzieje ze niej się to przestawi


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
Dziewczyny dziekuje za komentarze
postanowiłam wam w skucie napisać co i jak sie działo z porodem troche dyży wpis ale wybaczycie co :36_1_21:

w ogóle zaczęło się coś dziać w piątek 20 listopada po nie czułam ruchów dziecka przez cały dzień ,a miałam skurcze co 10 minut.
Wiec o 20 pojechaliśmy do szpitala i tam zostałam na obserwacji..........
I tak według lekarzy miałam dopiero 37 tydzień licząc od OM czyli termin na 9 grudzień,a wg ostatniego Usg termin na koniec listopada czyli prawie skończony 38 tydzień.
I tak lekarze zdecydowali ze będą mi wstrzymywać poród dając zastrzyki rozkurczowe bym nie miała skurczy ,przy 3 cm rozwarciu !!!

Następnego dnia rozwarcie zmniejszyło się do 1,5 cm mimo ze miałam pobolewania brzucha i tak na zastrzykach leciałam rozkurczowych sobota niedziela i poniedziałek a cały czas czułam bardzo mało ruchu maleństwa

Po południu w poniedziałek miałam już większe skurcze, rozwarcie wróciło do 3 cm,wzięli mnie na trakt porodowy ,w nocy miałam regularne skurcze .Rano we wtorek dali mi oksytocynę i skurcze prawie zanikły i akcja porodowa też ,zrobili mi usg i wyszło ze dziecko jest duże 3800g niby w 37 tygodniu !!! i jeszcze jedno wyszło że mam słabą bliznę po poprzednim cieciu i zrosty (mój ginekolog ani słowem mi o tym nie wspomniał wrrrrrrr bo on mnie zszywał przy pierwszym cc i a na obchodzie powiedział że nie mogę mieć 3 dziecka przez te zrosty!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zwykle znowu anestezjolog nie mógł się wbić mi w kregi ,ale i tak tylko to były trzy razy,bo przy pierwszej ciąży za 5 razem się udało,byłam znieczulona od pasa w dól
i tak 24 listopada o godz 11.55 urodziła się moja córeczka Natalka z wagą 4250g i mierzy 57 cm.Nie chce pomyśleć o tym jak bym musiała czekać faktycznie do końca terminu,bo Natalka by pewnie ważyła 4500g

Natalka ogólnie jest nocnym markiem w dzień tylko śpi i je
a w nocy to wisi przy piersi cały czas,jak nią odłożę do łóżeczka to zaraz płacze,mam nadzieje ze niej się to przestawi

Wiesz Dorotko,troszke się dziwie,że przy takim rozwarciu dali Ci leki rozkurczowe-no ale....
Mi poprzednio-też miałam 3cm rozwarcie ale skurcze zanikały-od razu dali kroplówke i po godzinie urodziłam córe.
Ale grunt,że już jesteści w domku:11_9_16:

Odnośnik do komentarza

dorotaiwiki
Zosienko w dzień to ja musze nia budzić zeby piła mleczko potrafi przespać ze 3-4 godziny ,a w nocy to odwrotnie jest
nieraz jednorazowo spedza przy piersi 2 godziny na godzine spania lub krócej,albo czesciej sie budzi na cyca a mniej spi

To ładnie jestem ciekawa jak to będzie u nas jako pierworudka pytam się o wszystko hihihih:sofunny: boję się pierwszej kąpieli a w jaki rozmiar ubranka mała weszła po porodzie?

http://suwaczki.maluchy.pl/ci-50418.png
http://www.suwaczki.com/tickers/kjmnsg18r28igx75.png

Odnośnik do komentarza

agula7777
dorotaiwiki
Dziewczyny dziekuje za komentarze
postanowiłam wam w skucie napisać co i jak sie działo z porodem troche dyży wpis ale wybaczycie co :36_1_21:

w ogóle zaczęło się coś dziać w piątek 20 listopada po nie czułam ruchów dziecka przez cały dzień ,a miałam skurcze co 10 minut.
Wiec o 20 pojechaliśmy do szpitala i tam zostałam na obserwacji..........
I tak według lekarzy miałam dopiero 37 tydzień licząc od OM czyli termin na 9 grudzień,a wg ostatniego Usg termin na koniec listopada czyli prawie skończony 38 tydzień.
I tak lekarze zdecydowali ze będą mi wstrzymywać poród dając zastrzyki rozkurczowe bym nie miała skurczy ,przy 3 cm rozwarciu !!!

Następnego dnia rozwarcie zmniejszyło się do 1,5 cm mimo ze miałam pobolewania brzucha i tak na zastrzykach leciałam rozkurczowych sobota niedziela i poniedziałek a cały czas czułam bardzo mało ruchu maleństwa

Po południu w poniedziałek miałam już większe skurcze, rozwarcie wróciło do 3 cm,wzięli mnie na trakt porodowy ,w nocy miałam regularne skurcze .Rano we wtorek dali mi oksytocynę i skurcze prawie zanikły i akcja porodowa też ,zrobili mi usg i wyszło ze dziecko jest duże 3800g niby w 37 tygodniu !!! i jeszcze jedno wyszło że mam słabą bliznę po poprzednim cieciu i zrosty (mój ginekolog ani słowem mi o tym nie wspomniał wrrrrrrr bo on mnie zszywał przy pierwszym cc i a na obchodzie powiedział że nie mogę mieć 3 dziecka przez te zrosty!!!!!!!!!!!!!!!

Jak zwykle znowu anestezjolog nie mógł się wbić mi w kregi ,ale i tak tylko to były trzy razy,bo przy pierwszej ciąży za 5 razem się udało,byłam znieczulona od pasa w dól
i tak 24 listopada o godz 11.55 urodziła się moja córeczka Natalka z wagą 4250g i mierzy 57 cm.Nie chce pomyśleć o tym jak bym musiała czekać faktycznie do końca terminu,bo Natalka by pewnie ważyła 4500g

Natalka ogólnie jest nocnym markiem w dzień tylko śpi i je
a w nocy to wisi przy piersi cały czas,jak nią odłożę do łóżeczka to zaraz płacze,mam nadzieje ze niej się to przestawi

Wiesz Dorotko,troszke się dziwie,że przy takim rozwarciu dali Ci leki rozkurczowe-no ale....
Mi poprzednio-też miałam 3cm rozwarcie ale skurcze zanikały-od razu dali kroplówke i po godzinie urodziłam córe.
Ale grunt,że już jesteści w domku:11_9_16:

wg lekarzy było jeszcze zawczesnie na poród bo to 37 tydzien niby i dzieciaczek móg by jeszsze poczekać ze 2 tyg

wogóle oni trzymaja kobiety z 41-42 tygodniem !!!!!


Kiedy trzeba wspi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...