Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

Magda a kiedy robisz otwarcie?? co z lokalem?? Macie juz??
Super byłby prezent na ćwierćwiecze!! Ciekawe kiedy mężowi przejdzie...
Olka Ci mówiła ze nie widziała Jagody?? Widziała przecież... hehe :Oczko: Juz nawet nie pamieta tego... :Smutny:

My po wizycie tesciów. Jagoda super zadowolona!!!!!!!!!!!!!!! Gadała i w ogóle super!!!
:Spoko::Śmiech:
Do dvd jeszcze próbuje podejść, ale wie ze nie wolno... konsekwentnie ją zabieramy...

Odnośnik do komentarza

czesc kochane!!!! niedawno wrócilam ,byłam od 4,30 rano na nogach teraz kąpiel i hop do wyrka jutro to samo,w domu atmosfera wisielcza ,z dużym ciche dni ,ale Juniorek super . Popisze jak ochłone z nadmiatu wrażen ,całuje was i dzieciaczki pa mykam sie pluskac apapa

Madziu m ój M tez nabrąchany !!

reszcie kobitek duzo ,dużo zdrówka i usmiechu pa krajanki:Oczko::Oczko::Oczko:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Zapomniałam dodać, że Kuba jeszcze ma resztki kataru i kaszlu, nie prądkuje już, ale jednak.
Za późno powiedziałam, ale może ustalimy na przyszły tydz. jakiś termin, aby wszytskie mogły się dopasować?
W Jysk jest podobno fajna wyprz! Ninia moja pokupowała firanki i bibeloty do domu.
Poza tym jestem bez niej, bo umarł jej tato i do wtorku musze radzić sobie sama. A dziś na 17 mam fryzjera i sobotę zalataną, a M jak nigdy w sobotę tez pracuje... Nic cos tzreba będzie wymyślić;)
Idziemy po chlebek, odezwę się potem.
Buziaki miłęgo dnia, może jakiś taniec zaklinaniec odpalimy aby słonko wyszło? Dagles może Ty :)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

atena
hej babolki
złożyłam wypowiedzenie umowy o pracę
JESTEM WOLNA!!!i bezrobotna

jutro okulista, potem muszę umówić medycynę pracy i podpisać nową umowę

Atena
gratulacje!!!!! bardzo sie ciesze ze udało Ci się zdobyc prace o ktorej marzyłaś:Śmiech::Śmiech::Śmiech:
od kiedy zaczynasz????

Madzia faceci zawsze są upośledzeni w kwestii samochodów i robia afere z byle czego:Oczko: kręć tate na własne autko:Spoko: jesli chodzi o moje pójscie do pracy to M wzial pół dnia wolnego zebym ja mogla isc tj jutro, dzisiaj mam wolne i zaraz wskakuje na rower treningowy bo juz dawno nie jezdzilam!!
Kuba super!! i jakie ładne prace wykonał:Śmiech: u nas narazie rysowanko, ciastolina nie pasuje, bo bleee, woli chyba jakies suche materiały:Oczko:

galopek trzymam kciuki za badania lekarskie, a przede wszystkim gratuluje decyzji!!! super:Święto: a ja sie na 2 nie moge zdecydowac:Oczko:

gosiai u nas tez ciche dni:Spoko:

Ann fajnie ze odwiedzisz znajome strony!! :Śmiech:

sweet miłej pracy!!!!:Śmiech:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Dagles
Kasia miałam dane szybko i skonczyłam po 13 juz!!!! Jagódka spała!!
Udało mi się!!

Super!!!

moja jeszcze śpi, od 13.15:Oczko: w międzyczasie przyjechał wózek, facet mi obudził Nine, na szczescie zdołałam ją uspic!!
wózek fajowy, za taka cene wygląda solidnie:Oczko: po obiadku przejedziemy sie nową furą:Spoko:

Atena bedziesz zatrudniona w urzedzie pracy?? trzymam kciuki i zeby wiecej bylo picia kawy niz pracy, hihihihi

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hej

czekam na M i jade do pracy!!
Mała dzisiaj odstawila cyrk na nocniku - wkłada rękę w siuski (jeszcze siedzac) i sie bawi, albo co gorsze smaruje sobie buzie:Szok:
kolejna akcja po spacerze...normalnie trzeba miec nerwy ze stali zeby sie nie skurzyc:Oczko:

odezwe sie z pracy, papapa

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...