Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hejka

byliśmy dziś pierwszy raz na huśtawce!! Jagoda zachwycona!! no i tyle dzieci więc główka się odwracała za nimi!!
Umyłam sobie okna, bo tesciowa poszła z Jagodą na spacer wczoraj!
Była zaległa impreza roczkowa, bo Jagodzie dopiero katar przeszedł po 12 dniach...

Atena Milenka niesamowita!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Magda zazdroszczę Mielna! my się wybrać nie mozemy... planujemy jeden dzien spędzić w weekend majowy, ale wolałabym z noclegiem.

Ann Dzięki! co u Was słychać??

Sweet piękne fotki z chrztu!! Mateusz przystojny baardzo!!

Kasia wklejam fotkę z urodzinek! (mam nadzieję, że mogę) Dziękujemy za super prezent dla Jagódki!!! Widziałam ze wózeczki na spacerkach dominują!! Fajnie ze przyjechaliście - imprezka udana!! Stolik chicco super!! nawet jak się zapomni to długo przy nim stoi na nóżkach! :Śmiech::Śmiech::Śmiech:
http://images34.fotosik.pl/227/d47aee64cf238d36.jpg
Jagoda zamiast gośćmi to czytaniem gazety zajęta...
http://images31.fotosik.pl/227/dacdc9eb3df7b5a6.jpg

Odnośnik do komentarza

hej laseczki!!

ja tez odpadam bo pracująca jestem:Padnięty: ale bede z Wami myslami:Uśmiech:

Atenko cudne masz dziewczynki i chce je czesciej oglądac niz 1 na miesiąc:Uśmiech: a jak sytuacja w domu z opikeunką?? zadowolona jestes, a jak w pracy??

sweet fajowe zdjęcia z Chrzcin i tez uwazam ze powinnas dać Małego do reklamy:Psoty:

kasioleqq ojej ale duzo masz tych kierunkow!!!! podziwiam naprawde, tylko uwazaj na brzusio:Uśmiech:

Madzia gdzie te obiecane foteczki:Uśmiech:

Ula wiesz ze jesli chodzi o zdjecia to ja niewyjsciowa jestem;-) dzieci sa najwazniejsze, hihihih, nie ma to jak posiwecenie;-) a nie przewialo Cie jak mylas okna??
jak sie czujesz??

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

hej
mi juz przeszło, wiec ide na spacerek dzisiaj juz!! :Śmiech::Śmiech:
Mi pasuje na sobotę spotkanie! :Uśmiech: Kazda pora dobra bo Jagoda śpi na dworze chętnie!
Wczoraj Piotr był z Jagodą sam na dworze, ślizgała się nawet ze ślizgawki!!!! :Zakręcony: hehe

Kasia ładnie wyszłaś na zdjęciu przeciez!! :Uśmiech:
nie wiem czy to przy oknach, ale na drugi dzien zmarzłam na spacerze... we wtorek był duzy wiatr, moze to od tego... :/

Galopek jak u Was?????????????????????????????

Magda postaram się coś wkleić jeszcze! czekamy na Wasze foty z Mielna!!!

Odnośnik do komentarza

ooo fajne foty widziałam ;)

nianię wczoraj wyawaliłam, nerwica ana K już mnnie wzięła...

teraz siedzę w piżamce porzed kompem i kończę śniadanko

muszę burdelik sprzatnać, albo olać i zabrać dzieci na spacer, ta druga opcja jest zdecydowania bliższa ochocie i sercu ;) po śniadanku skoczymy na Błonia :) może ktoś dołączy...

miłego weekendu laseczki

Odnośnik do komentarza

Atena milego spacerku na Bloniach. Kiepsko jak widze z Niania, co dalej? Trzymam kciuki za spokojny czas w koncu

U mnie ciagly niedoczas, teraz slomiany weekend, B wyjechal wczoraj i wraca w niedziele pod wieczor, a w poniedzialek leci do Gdanska i wraca we wtorek. Wiec zmeczenie wciaz sie utrzymuje. Ale wole to fizyczne niz psychiczne. A dzis planuje podjechac na dworzec i kupic bilety na 10 maja do Szczecina
milego weekendu dziewczyny

Odnośnik do komentarza

A my byliśmy po drugiej stronie koło orłów na placu zabaw. Musimy wziąc sobie do siebie numery telefonów. Jako, że mam numer Uli to udało nam się spotkać! Atenko zapraszam na gg :) Jak nastrój po spacerze? Ja postanowiłam zapisać Kubę na jakieś zajęcia w jego grupie wiekowej, z tego co wiem to jest rytmika (śpiewanie, zajęcia gimnastyczne przy muzyce), zależy mi na czymś ruchowym, właśnie szukam w necie, moze wiecie o czymś takim? Właśnie wzięłam ponownie Język Dwulatka do ręki ic zytam rozdziały o socjalizowaniu dzieci :/ W teorii on jest dobry wie, ze nie wolno bić, sypać piaskiem wszytsko powie czego nie wolno, a w praktyce jest na odwrót, co mnie bardzo stresuje bo nie mogę się z nikim spotkać. Jak był mniejszy to ładniej się bawił z dziećmi niż teraz, w domu anioł w społeczeństwie jakiś normalnie głupio zabrzmi ale "burak" :):)

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...