Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

kasioleqq witaj na szczecinankach!! bede trzymala kciuki za dzidzie w brzuszku:Spoko: a jak Twoje samopoczucie??

galopku odnośnie Twoich wahan...mam nauczycielke ktora niedawno powila 3 dziecie - notabene 3 dziewczynke:Oczko: w domu ma: 3,8 latke, 2,4 latke, 5 mczną dzidziule, wiec wyobraź sobie ze planuja jeszcze czwarte!! na moje pytanie jak sobie radzi, zdziwila sie, hihih, no bo jak moze nie byc fajnie jak wszyscy spotkają sie w niedzielnym łózku baraszkując wesoło:Uśmiech: najstarsza jest w przedszkolu od niedawna, srednia z maluchem z mamą w domu, z jej słów wynika ze wiekszych problemów nie ma, typu bicie, zazdrosc itp.
życze Ci podjęcia tej właściwej decyzji, ale sam fakt ze juz kombinujesz i myslisz o tym świadczy ze chcesz i pragniesz kolejnego maluszka!!!:Uśmiech:

Ula a widzisz nawet nie skojarzylam bliskosci knajpki do Polic hihih, ale fakt ze bliziutko juz stamtąd do nas:Oczko:
a co Jagodzia zjadła ze boli brzuszek?? u nas z kolei problem z kupką: od 3 dni robi kupe z godzine i siedzi mi na rekach, wiem ze ma problem, ze boli ją, ale w zasadzie nie ma zatwardzenia, nie wiem o co chodzi...:Padnięty:
jak juz sama piszesz ze chudzinka jestes to juz sobie wyobrazam ze pewnie same kosci z Ciebie zostały:Smutny: musisz chyba zacząc jesc kleiki bezglutenowe coby troche ciałka nabrac:Oczko:

Madzia kurcze szkoda ze sie ze mną nie zgadalas w kwestii kuchenki!! bylam w domu i mam gazowa!! ale i tak swietnie sobie poradziłaś:Uśmiech: ja pewnie chodzilabym po sąsiadach:Oczko:

gosiai wyjaśnilo sie cos z Kropeczką??? szukałaś jej??

sweet byle do czerwca a potem nadrobicie cały czas:Uśmiech::Uśmiech:

Atena obyś znalazła właściwą babeczkę dla dzieci i nie byla skazana na ta która Ci nie pasuje!! Jak Milka z katarkiem??

Ann ale Cie uraczyli!! nie dosc ze pradu brak to jeszcze wode wyłączyli!!:Histeria:
a bez tego jak bez ręki!! trzymaj sie!!

a moja mała niedawno usnęła, M jeszcze nie wrócil z pracy...mam dosyc tej pogody i w ogole potrzebuje wyjsc gdzies sama i sie odstresowac - ktos chętny?????????

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Cześć!

Na komisji było ok. Nie podważyli zwolnienia. Nie badali, chłodna babka, popytała i nawet dostałam zwrot kosztów dojazdu 6,80 zł :) Także jest dobrze. Dziękuję Wam za trzymanie kciuków.

Gosiu
Co z psinką?

Ann
Dzięki za trzymanie kciukasków :* Ale masz pecha, takie ekstremum jak u nas :)

Kim
No szkoda, ze się nie zgadałysmy,a le ja to nawet bałam się jechać gdziekolwiek... U nas takie osiedle, że wszyscy mają na prąd wszystko... Ale chcę kupić sobie taką butlę malutką, aby mieć na wszelki wypadek... Dzięki :*
Chętnie wybrałabym się z Tobą gdzieś, ale mojej niani zmarł dziś teść, więc jestem uziemniona, ale zawsze zapraszam do siebie na winko i sałatke wieczorkiem jak potwory usną ;)

Dagles
Skorzystam napewno :) Swoją drogą kiedy robimy spotkanko bez dzieci i mężów ??:)
Fajnie, ze poszlałaś z ciuszkami, od razu lepsze samopoczucie, nie? :)

Kasioleqq Witam serdecznie!

AtenkoŻyczę, aby poszukiwania niani był owocne, mam nadzieję, ze znajdziesz kogoś kto Cię zadowoli.

Sweetko aby do czerwca, słodki Mati w podpisie, te rzęski, fiu fiu

To tyle tak pokrótce, ogólnie jestem zmęcozna, mam doła, cięzko mi i smutno. Niech ta pieprzona pogoda się poprawi wreszcie!!

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

witam
wczoraj mialam straszny dzien ..od rana strasznie sie czulam:( a dzis juz lepeij tylko mi rano wladze w lewej nodze odebralo :Szok::Niewiniątko: trzeba chyba badania zrobic:(

kasioleqq
kim30 dziękuje za kciuki, na pewno się przydadzą;) samopoczucie w miare dobrze tylko nie moge się już doczekać, tej chwili kiedy zobacze moje maleństwo...pozdrawiam

kazda z nas to pisala...swoje trzeba jednak odczekac:( ehhhhh

Odnośnik do komentarza

hejka

dzis mnie wszystko przerasata... jedzenie Jagody... zabawa kleikiem :Wściekły: Jej 3 dziś kupa :Histeria::Histeria::Histeria: Ta pogoda do bani :Wściekły: mąż śpiący w łóżku... :Śpiący: wrrrr...

Magda cieszę się ze komisja OK.
Dziś juz lepszy nastoj??
no zakupy to naprawdę fajowa rzecz!!!! :Uśmiech:
a spotkanko bez mężów moze być po 17-stej w jakiś dzień. Moze w sobotę do Galaxy lub do Galerii Turzyn???? moze tez byc ooło 12 jak połoze jagode, lub dzis wieczorem po 20?
Kasia co Ty na to????????
A może ktoś jeszcze się pisze?????????????

Ann Jagoda jeszcze ma troche kataru - nie mogła rano cyca ciągnąć, ale mam nadzieję ze to "juz" koncówka bo dziś 11 dzien ...
Daj znać co rekrutacja pokazała!

Kasioleqq no czekanie jest najgorsze!! Spokojnego oczekiwania!!!
Gdzie chcesz rodzić?

Sweet Trzymaj się!! Oby to chwilowe!!

Kasia oj biedna Ninka... :Smutny:
co do wyjścia to tez mam wielką ochotę! zakupy czy kawiarnia??? albo to i to!!! albo Roker lub Cancan po 20-stej???

Odnośnik do komentarza

hej hej

kasioleqq podobno w policach jest dobrze, nasz Atenka tam rodziła 2 córy:Oczko:

Ula ja dzisiaj chyba odpadam bo spalam niecale 6 godzin i w pracy do 18 a potem jeszcze po M i do domu, wiec bedziemy na miejscu ok 19.

Ale jutro jak najbardziej!!! moze pojdziemy na Nie kłam kochanie????? moze jakies jedzonko, winko, kawka, herbatka kto co woli....:Spoko:
Kto sie pisze jeszcze????????????

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

czesc wszystkim zanajomym i wielkie dzień dory nowej koleżance!!

Kochane ,pies sie nie znalazł,całe osiedle na bacznosc postawione ,dzis tata do schroniska pojedzie moze tam!!!

Widze ze kombinujecie spotkanko ,ja bym z wami chetnie spedziła mile czas ,ale jutro mam 2 opcje wieczoru

1 imprezka u koleżanki
2 spotkanie w pubie ze znajomymi ,oczywisnie bez Adama ,bo on noocki o dzis zaczyna i jezeli mama zgodzi sie zajac Adasiem gdzies wyskocze ,bo musze gdzies odreagowac

Dagles super ze zakupki Ci sie udały !!

Madziu uff ,tez trzymałam kciuki ulżyło mi

ANn i co z przedszkolem?

Kim Moj mały tez tak ma ,ale tylko mu pampka załoze idzie w kat i wali kupe ,cos go blokuje i ani tłumaczenie nic nie pomaga,siku wola cały dzien bez pampersa ale przyjdzie pora kupki sam sie dopomina.Oczekam jeszcze troche ,i latem moze sie nauczy.

Sweetko dużo dużó zdrowka

kasioleqq witaj witaj ,ja sie urodziłam we wrzesniu ,dużó zdrówka dla ciebie i Małego obywatela lub obywatelki która przyjdzie na świat

Atenko pozdrawiam i jak w pracy ?

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

dziewczyny stawiam kolejną kawe :kawa:bo zaraz głowa mi spadnie:Padnięty:

gosiai ale masz fajne plany na sobotni wieczór:Uśmiech: trzymam kciuki za Kropkę!! A miała cieczke, moze to ją sklonilo do oddalenie sie...
pocieszylas mnie z tą kupą!! mi tez sie zdaje ze nina ma blokade przed robieniem kupy w majty - bo siku bez problemu - ale ma pampa zakladanego na drzemke i spacer wiec ma kiedy zrobic:Oczko:

Atena chyba cos złego sie stało...:Smutny:

Ula ale koleżanka szaleje na zakupach:Oczko: koniecznie zabierz nową torbę na jutrzejsze spotkanko!!!!:Spoko:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...