Skocz do zawartości
Forum

Poszukuję nietypowych rozwiązań do małego salonu - jak maksymalnie wykorzystać przestrzeń?


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam niewielki salon i szukam kreatywnych rozwiązań, które pomogą mi maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń, nie rezygnując przy tym z ciekawego stylu. Zainteresowały mnie meble w stylu retro, które wydają się być kompaktowe, a jednocześnie pełne charakteru. Przeglądając oferty, trafiłem na stronę piorunowoszafa.pl, która ma interesujące propozycje wielofunkcyjnych mebli. Zastanawiam się nad stolikiem kawowym z dodatkowym miejscem do przechowywania - czy ktoś z Was ma doświadczenie z takimi rozwiązaniami? Myślę też o zawieszeniu półek, zamiast stawiania dużego regału - jak to się sprawdza w praktyce? Zależy mi na stworzeniu przytulnego wnętrza, które nie będzie przytłoczone meblami. Może macie pomysły na sprytne rozwiązania do przechowywania, które jednocześnie mogą służyć jako dekoracja?

Zastanawiam się też nad kolorystyką - jakie kolory najlepiej sprawdzają się w małych wnętrzach z meblami retro?

Będę bardzo wdzięczny za Wasze rady i doświadczenia w urządzaniu niewielkich przestrzeni!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...