Skocz do zawartości
Forum

Potrzebuję porady


Rekomendowane odpowiedzi

Witam...moja córka 8 letnia i 7 letnia..ciągle chorują... angina zatoki zawsze kończyło się to antybiotykiem w końcu zmieniliśmy lekarza..i pani doktor stwierdziła że córki maja bardzo przerośnięte migdałki i dostaliśmy skierowanie do laryngologa corki już zapisałam na wizytę od 2 tyg są chorem robimy inhalacje nedbudem leki podaje..od tygodnia jestem na zwolnieniu na córki..moje pytanie brzmi ? Czy skoro sprawuje opiekę nad córkami mogę wyjść z nimi na spacer ? Pani doktor powiedziała że Świerże powietrze im dobrze zrobi i że jak będzie pogoda to spacery są zalecane...na opiece jestem z powodu takiego że nie mam jak zaprowadzić ich do szkoły przedszkola...mają straszną chrype i kaszlą..zaraz dostaje telefon z pracy...

Odnośnik do komentarza

Witam, moim zdaniem, jeśli spacer nie trwa kilku godzin lub nie jest wyjściem na długą zabawę na placu zabaw, to nie jest to naruszenie warunków opieki nad chorym dzieckiem. Wiadome jest, że jeśli dziecko nie gorączkuje i lekarz zaleca spacery, to nawet szybciej wróci do zdrowia po pobycie na świeżym powietrzu, niż gdyby miało być cały czas w domu

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...