Skocz do zawartości
Forum

Zobojętniałam na seks


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Czy Wy równiez macie tak jak ja obecnie? Wydaje mi się,że totalnie zobojętniałam na seks i seks mógłby dla mnie w zasadzie nie istnieć. Trochę mnie to przeraża bo zależy mi na moim mężu i on ciągle się mnie dopytuje co się dzieje, dlaczego nie chcę się z nim kochać.. Zależy mi na nim. Może jestem trochę przepracowana w ostatnim czasie ale czy to aż tak mogło na to wpłynać?

Odnośnik do komentarza

Ja przyjmuje właśnie te tabletki na libido Konkretnie Libido therapy. Powinnaś jednak autorko sprobować sobie innych gadżetów erotycznych na początek. W 99% jest to rutyna. Rutyna może wpływać na każdy związek. Polecam sex elixir. Wystarczy jednak kropelka do napoju. Jest to hiszpańska mucha tka więc może o niej słyszałaś. Ostatnio sobie wypróbowaliśmy z mężem i powiem Ci,że fajna sprawa !

Odnośnik do komentarza

Ale nie masz ochoty na niego czy nie masz ochoty w ogóle? Sama mam gorsze dni i lepsze dni. Na przyklad na tydzień przed okresem to nic mnie nie rusza i zupełnie nie chce mi się uprawiać seksu. Za to są okresy kiedy mam o wiele większą ochotę. Myślę, że wiele kobiet tak właśnie ma. Swoją drogą to również mamy ten sex elixir i zabawka super. Nie na co dzień ale na weekendy.

Odnośnik do komentarza

Ja już zupełnie nie mam ochoty ;/ Zrobiłam sobie badania hormonalne w zeszłym tygodniu ale wszystko jest ok. Niechcemi sie i nic z tym nie robisz? Bo mnie to na przykład bardzo stresuje ;/

A ten sex elixir to bierze się raz na jakis czas czy jest to dłuższa kuracja?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...