Skocz do zawartości
Forum

Utrata zainteresowania seksem po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

Od chwili gdy urodziłam swoje pierwsze dziecko, które ma już prawie 2 lata straciłam jakby zainteresowanie seksem. Stał się on dla mnie jakby obowiązkiem niż przyjemnościach. Mechaniczne to wszystko takie jest. Co może być tego przyczyną i czy da się coś z tym zrobić? Czy ktoś tutaj przechodził już przez to?

Odnośnik do komentarza

Ja miałam tak samo. Kobieta to nie maszyna tak wiec zdarzają się i lżejsze i cięższe dni. Chociaż przyznam,że gorzej było u mnie rok temu bo wtedy zupełnie nie chciało mi się uprawiac seksu. Teraz jest nieco lepiej bo staramy się więcej odpoczywać, mieć dla siebie wolny czas no i wybrać się raz na miesiąc na weekend w jakieś ciekawe miejsce ( zostawiamy dzieciaki u rodziców wtedy).


Autorko robilaś sobie badania hormonalne? I czy zastanawiałaś się nad jakimiś tabletkami na libido?

Odnośnik do komentarza

Na przyklad libido therapy. Aktualnie je przyjmuję. Dowiedziałam sie o nich od mojej pani ginekolog. Poleciła mi właśnie te tabletki. Jescze ostro w tv relamuje się stimea i równięż wypróbowałam ale nie dawała takiego działania. O wiele skuteczniejsze były dla mnie tabletki libido therapy. Trzeba tylko brać je regulanie bo jak bierze się w kratkę. Cyzli jednego dnia weźmiesz a drugiego już nie to raczej nie spodziewaj się jakichś tam dużych efektów. Pierwsze przychodzą tak po tygodniu brania. A ostateczny po miesiącu.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłam jeszcze w piątek libido therapy. W poniedziałek przyszło, zażyłąm wtedy pierwszą abletkę, dziś jest środa, jestem po kolejnej tabletce - i muszę powiedzieć, że rzeczywiście jest lepiej. W sensie odczuwam wyższe libido i pozytywne następstawa z tym związane.

Jak będę pamiętała, to dam znak jeszcze co i jak 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...