Skocz do zawartości
Forum

Nie mogę osiągnąć orgazmu


Rekomendowane odpowiedzi

Współczuję ale nie wiem jak Ci tutaj pomóc. Naprawdę nie wyobrazam sobie nie mieć orgazmu bo jest to jedno z najprzyjemniejszych uczuć pod słoncem. Może powinnaś wprowadzić jakieś urozmaicenia do życia intymnego? Sama miałam czasami problemy z osiągnięciem orgazmu ale mi pomaga [reklama usunięta] polecam sobie poczytać. Jest to żel który poprawia wrazenia intymne, wystarczy użyć troche na łechtaczkę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Może po prostu zbyt dużo myślisz o tym aby osiągnąć ten orgazm, że nie skupiasz się na seksie jako takim i dlatego seks nie sprawia Ci przyjemności. Kochana uświadom sobie,że nie tylko seks uwieńczony orgazmem jest dobry. Sama czasami mam orgazm, czasami nie. Orgazm jest swoistą wisienką na torcie ale tak jak wspominałam nie musi on być aby stosunek był udany....Proponowałabym zadbać o atmosferę, przestać się tak stresować i zacząć się cieszyć seksem. Możecie kupić sobie jakieś zabawki erotyczne takie ja zele ( fajny jest libi gel, który sprawia,że masz na łechtaczce o wiele większe odczucia), ewentualnie durex o. warto jest zdecydować się na wibrator.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...