Skocz do zawartości
Forum

Brak ochoty na seks po porodzie


mbrr

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny czy Wy również tak długi czas po porodzie nie miałyście ochoty na seks? Sama na początku sądziłam że jet to normalne ( wiadomo, że ma się wtedy huśtawkę nastrójów i te sprawy). Jednak w naszym przypadku upłynęło już prawie pól roku a mi nadal nie chce się kochać z mężem. Były już oczywiście pierwsze podejścia, nic mnie nie boli. Ale po prostu.... nie chce mi się.
Zbadałam hormony i wszystko jest ok.
Co robić?

Odnośnik do komentarza

Hmm. Jeśli hormony są ok to moze problem jest w przepracowaniu? Często jest tak,ze mloda mamuśka nie ma na nic czasu. Zajmuje się dzieckiem. Sugerowałabym wrzucic na luz. Zostawić malucha pod opieką mamy i cioci oraz wybrać się razem na kolację czy na kawę. Na lody. Ewentualnie wprowadzić jakieś urozmaicenia w sypialni. o seks trzeba dbać. Nie zawsze jest tak wesoło jak na początku małżeństwa

Odnośnik do komentarza

A może to po prostu przemęczenie? . Jak ktoś jest zmęczony, to najzwyczajniej w świecie nie ma ochoty na amory, wiem sama po sobie.

Odpoczynek + jakaś suplementacja. Mi dużo dały suplementy ( brałam libido therapy, które poleciła mi moja pani doktor jak po porodzie miałam takie tame problemy co Ty i wybrałam się do niej z tym).. Poczytaj sobie skład - tam w zasadzie nie ma niczego co może zaszkodzić, za to pomóc - jak najbardziej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...