Skocz do zawartości
Forum

Kupno Iphone


Parkowka

Rekomendowane odpowiedzi

Hi girls.
Chcialabym zmienic telefon i waham sie miedzy iphonem 13 a samsungiem s22. Do tej pory uzywałam tylko androida i zastanawiam czy warto sie przerzucic na ios'a. Czym w sumie sie różnią, jakie funkcje są jakich nie ma. Czy jest wart swojej ceny? Nie chodzi mi tylko o aparat, tez jest wazny ale liczy sie tez intuicyjna obsluga, to zebym mogła sobie spersonalizowac np ekran startowy. To jak działa bluthoot i jak obsluguje pliki. Czesto uzywam worda czy exela na telefonie i ciekawa jestem jak to wszystko daje rade na iphonie. Najchetniej poslucham opinii ludzi ktorzy sie przerzucili z iphona na androida i na odwrót
Odnośnik do komentarza

Ja odkąd zaczęłam używać systemu ios, nie znoszę androida. Co na plus: przejrzysty interfejs, mega intuicyjny system, nie zacina się. No i w ustawieniach szybko się można połapać co i jak a nie tak jak w androidzie, masa bezużytecznych opcji które tylko utrudniają korzystanie z telefonu. iOS to system robiony pod urządzenia, a nie tak jak w przypadku androida urządzenia robione pod system.

Jeśli chcesz jednak kupić sobie obecnie coś najlepszego, polecam Iphone 14

https://ispot.pl/iphone-14-fioletowy

Robi świetne zdjecia. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...