Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Gość Lili

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej. 

3 lipca " przytulałam " się ze swoim partnerem staramy się od dziecko. W lipcu okres przyszedł normalnie natomiast w sierpniu przyszedł z 5 dniowym opóźnieniem. Zrobiłam 1 dnia spóźniającego się okresu test ciążowy i wyszedł jeden negatywny drugi nie wyszedł wcale. Więc spakowałam je i schowałam. Okres dostałam po 5 dniach jakiś inny niz zawsze. Równy tydzień po zakończeniu go dostałam plamienia, potem bolało trochę brzuszek na dole ale było ok. Jestem senna i dzisiaj sprzątając znalazłam ten test robiony w sierpniu przed okresem a tam uwaga 2 kreski 😱 wiec popędziłam dzisiaj szybko do apteki zrobiłam test i znowu negatywny. Nie wiem co mam o tym myśleć ,

 

 

Odnośnik do komentarza

Testy po miesiącu są równie bezużyteczne jak stojące jedzenie 😉 Jeśli test wyszedł negatywny i masz plamienia międzyokresowe to powinnaś iść do lekarza, bo możesz być osłabiona z wielu powodów. Możliwe też, że ginekologicznych. Natomiast ciąża (jak zapewne wiesz) objawia się brakiem okresu, więc prawie na pewno w ciąży nie jesteś 🙂 

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się ze stwierdzeniem że test odczytany po miesiącu jest bezsensowny 🙂 na pasku testu zachodzą różne reakcje które mogą spowodować pojawienie się dodatniej kreski po dłuższym czasie, ale nie odczytuje się jej jako pozytywny test ciążowy. Następnym razem należy dokladnie przeczytać instrukcje obsługi testu ciążowego. Praktycznie na każdym zawsze wskazany jest czas po jakim należy odczytać wynik testu. Pozdrawiam 🙂

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...