Skocz do zawartości
Forum

Płacz podczas leżenia.


Gość Paulina

Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Mam aktualnie 6 tygodniowego syna który hmmm płacze I bardzo się denerwuje za każdym prawie razem jak chce położyć do wózka czy żeby sam sobie leżał i się bawił. Pierwsze 3 tygodnie super spał jadł i tyle lecz później duże nerwy zaciśnięte pieśni i machanie nóżkami. Pewnie to minie z czasem tylko kiedy...Czasem już nie wiem czy Ja robię coś źle że on tak często płacze a nie będę Go nosić więc często zostawiam Go i płacze aż się zmęczy może to źle ale ile można wytrzymać. To moje drugie dziecko. 

Odnośnik do komentarza

Hej mam tak samo synek ma też prawie 6 tygodni i po odłożeniu do łóżeczka chwilkę poleży później płacz histeria ale   czasem usnie .. w wózku nie ma opcji w gondoli żebym wyszła na spacer bo płacze,  używam siedziska samochodowego nakładanego na wózek, bo inaczej bym z domu nie wyszła,  chodź i tak czasem nawet w siedzisku jest histeria! Ja myślę że jeszcze na tyle są małe że nie umią się same sobą zająć,  kiedy zaczną łapać np grzechotkę i skupiać na czymś bardziej uwagę będzie lepiej, obyy ! Pozdrawiam 💟

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...