Skocz do zawartości
Forum

Krwawienie, plamienie, beta i słabe kreski


Rekomendowane odpowiedzi

Hej 🙂

 Wczoraj wynik bety i wyszło 23,09. 
cztery testy ciążowe i bardzo  słabo widoczne drugie kreski. 
dzis dostałam  sama nie wiem czy to miesiączka czy plamienie implantacyjne. Ostatnia miesiączka była 7 kwietnia czyli dziś 31 dzień  od niej …  co prawda zrobiłam również dzisiaj test i kreseczka jest bardzo blada. Czy to możliwe abym była w ciąży dalej czy jednak już na tak wczesnym etapie poronienie ?  Boli mnie brzuch w sumie od tygodnia tak jak na miesiączkę i dziś tak samo boli mnie dol brzucha. 
 

na zdjęciu test z dzisiaj … 9C935570-F815-4EDA-8F36-C1CE78B09AFF.thumb.jpeg.a2652b8f2d31d518947723ed943ee12c.jpeg

Edytowane przez jolka959
Odnośnik do komentarza

Jolka nie denerwuj się. Może ciąża jest młodsza. Może owulacja i dni płodne miałaś później w związku z czym do zapłodnienia doszło później. Tak jak mówią dziewczyny musisz poczekać i zrobić betę w poniedziałek. Chyba że dzisiaj ci się udało. 

3mam mocno za Ciebie kciuki.

I daj znać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Ja mialam ostatnia miesiączkę 14 stycznia powinien być 16 tc prawie 17 a jestem w 13 tygodniu 

Zarodek dopiero się pokazał około 8 tygodnia 

W momencie gdy dostalam skierowanie do szpitala na usunięcie bo było podejrzenie pustego jaja, test ciążowy robiony 4 razy pierwszy 1 marca ledwo widoczna kreska drugi i 3, 5 marca i już delikatnie ciemniejsza 

Brzuch tez mnie bolal lekarz mowil ze to normalne bo macica się rozciąga każde kichbiecie każdy kaszel to bol nie do opisania 

Teraz 13 tc i tez boli ale mniej 

Więc u Ciebie moze byc młodsza ciaza niż wskazywałby kalendarz z OM 

 

Odnośnik do komentarza

Dziękuje Wam !  
Dzisiaj i od wczoraj ok. południa miałam skrzepy  i dzisiaj to samo, krwawienie bardzo intensywne, obfite, także chyba jednak to ciąża biochemiczna, a brzuch to mnie boli o wiele bardziej niż podczas miesiączki. 😔 zbyt wcześnie się cieszyłam ☹️ Powtórzę badania krwi w przyszłym tygodniu 😔

Odnośnik do komentarza

W poniedziałek zadzwoń  do swojej Pani ginekolog. Opisz sytuację i poproś o wizytę na cito i to nic ze krwawisz. Miałam podobnie lecz w 10tc.

Jest mi naprawdę przykro. 3maj się cieplutko. Będzie dobrze 😊

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ogvh
9 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

W poniedziałek zadzwoń  do swojej Pani ginekolog. Opisz sytuację i poproś o wizytę na cito i to nic ze krwawisz. Miałam podobnie lecz w 10tc.

Jest mi naprawdę przykro. 3maj się cieplutko. Będzie dobrze 😊

Dziękuje bardzo 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...