Skocz do zawartości
Forum

Lipcóweczki 2022


Gość Kocham

Rekomendowane odpowiedzi

Gość GoskaSamoska
1 godzinę temu, Gość Gość Ami napisał:

Ja niestety przed świętami bylam w szpitalu, zaczęłam plamić,serce nie biło,miałam wywolywane tabletkami,nadal jeszcze krwawię.

Życzę Wam powodzenia

Przykro mi 😞

W którym byłaś wtedy tygodniu? Wiadomo dlaczego tak się wydarzyło?

Odnośnik do komentarza
Gość Gość Ami

Byłam w 10 tyg, 4 lata temu pierwsza ciąża reż sie zatrzymalo tak samo serce na drugiej wizycie. Teraz zrobilam badania genetyczne i byłaby córka, badam jeszcze trombofiie i inne badania robie czy nie mam skłonności do zakrzepów.

Odnośnik do komentarza

Ami bardzo mi przykro... A czy brałaś Acard? Ja zarówno teraz jak i w pierwszej ciąży biorę Acard 75, podobno dużo pomaga m.in przeciwdziała zakrzepom  zwłaszcza jeśli dodatkowo bierze się progesteron.

Jak się teraz czujesz?

Odnośnik do komentarza
Gość GoskaSamoska

My już po badaniach prenatalnych i teraz czekamy na wynik krwi.

Na USG wyglądało wszystko dobrze choć warunki do USG były trudne. Nie przypuszczałam że tak wczas już tak dobrze będzie widać dziecko, ruszające się rączki i nóżki 🥰

Odnośnik do komentarza
Gość Sunshine1805
21 minut temu, Gość GoskaSamoska napisał:

My już po badaniach prenatalnych i teraz czekamy na wynik krwi.

Na USG wyglądało wszystko dobrze choć warunki do USG były trudne. Nie przypuszczałam że tak wczas już tak dobrze będzie widać dziecko, ruszające się rączki i nóżki 🥰

Cudowne uczucie. Ja byłam w szoku jak lekarka zapytała czy chce znać płeć 🥰 tez nadal czekam na wyniki krwi 😊

Odnośnik do komentarza
Gość GoskaSamoska
9 minut temu, Gość Sunshine1805 napisał:

Cudowne uczucie. Ja byłam w szoku jak lekarka zapytała czy chce znać płeć 🥰 tez nadal czekam na wyniki krwi 😊

Nasz dzidzia niestety nie chciał się obrócić żeby coś tam pokazał, lekarz obstawia chłopca ale powiedział że to wogole nie pewne.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny.  Jak sobie rodzicie z mdlosciami? Pocieszyło,  że miną w drugim trymestrze. Dopiero się zaczął ale mdłości są i jakby nawet większe:/// 

I czy macie bóle w okolicy kości ogonowej? Czasem Tak złapie,  że nie mogę zmienić pozycji 

Odnośnik do komentarza

U mnie na mdłości odrobinę pomagała herbatka miętowa ale nie zawsze. W pierwszej ciąży minęły w 12 TC jak ręką odjął, teraz też już jest dużo lepiej ale czasem wracają. Niestety nie ma reguły, czasem kobiety męczą się przez długie miesiące z mdłościami

Odnośnik do komentarza

U nnie ciut lepiej ale jeszcze musze uwazac co jem. Sa dni ze czuje sie calkiem dobrze, a sa dni ze ciezko wstac z lozka. Ja tez juz po prenatalnych, wszystko ok wyszlo. Lacznie z ryzykami.  Kolejna wizyta dopiero w lutym. Bedzie mi sie dluzyc. Czesto miewam ostatnio zawroty ale czytalam ze to normalne na tym etapie.  

Odnośnik do komentarza
Gość GoskaSamoska
W dniu 9/1/2022 o 9:32 PM, Gość Monika napisał:

Cześć dziewczyny.  Jak sobie rodzicie z mdlosciami? Pocieszyło,  że miną w drugim trymestrze. Dopiero się zaczął ale mdłości są i jakby nawet większe:/// 

I czy macie bóle w okolicy kości ogonowej? Czasem Tak złapie,  że nie mogę zmienić pozycji 

Ja cały czas pije cole która mi pomaga...

Odnośnik do komentarza

Ja jestem bardziej wydzielona na zapachy i stąd te mdłości. Jedzenie raczej ich nie powoduje, choć też nie mogę wszystkiego zjeść. Odebrało mi apetyt na mięso.  Wchodzą owoce i soki pomidorowe, surówki.  I też już jestem po prenatalnych,  prawdopodobnie wymarzony syn 🙂

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki.Ja pisze pierwszy raz jestem w 13 tygodniu ciąży.Po badaniach prenatalnych,jest wszystko ok.Czekam tylko teraz na badania z krwii.Czy dużo jest kobiet ok 40 stki.??Ja mam termin na początek sierpnia 2022.Pozdrawiam wszystkie mamy.🙂❤️

 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Gość Joanna napisał:

Hej kobietki.Ja pisze pierwszy raz jestem w 13 tygodniu ciąży.Po badaniach prenatalnych,jest wszystko ok.Czekam tylko teraz na badania z krwii.Czy dużo jest kobiet ok 40 stki.??Ja mam termin na początek sierpnia 2022.Pozdrawiam wszystkie mamy.🙂❤️

 

Hej :) jestem w pierwszej ciąży, w 18 tygodniu, termin na początek lipca :) jeśli 38 lat kwalifikuje się jako koło 40, to się zgłaszam ;)

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczyny 🙂 u nas aktualnie 16 tc+4. Jeśli chodzi o pierwszą wizytę to chyba wybrałabym lekarza prywatnie jeśli masz taką możliwość. Wiadomo zależy od lekarza ale często na NFZ lekarze nie wykonują USG na każdej wizycie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...