Skocz do zawartości
Forum

Klimos90

Użytkownik
 • Postów

  11
 • Dołączył

 • Ostatnia wizyta

Osiągnięcia Klimos90

0

Reputacja

 1. Klimos90

  Jak wybrać przedszkole?

  W Niepołomicach nie masz zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o przedszkola, pewnie więcej trzeba by szukać gdzieś w większych miastach, ale są też prywatne placówki [reklama usunięta].
 2. Neno Primo to dobry laktator, bo bezprzewodowy i pokarm jednak się nie marnuje. Po urlopie macierzyńskim zbawienie dla wielu kobiet. No i w sklepie https://neno.pl/ masz bogaty zestaw z lejkiem i wszystkimi dodatkami. Nie trzeba się martwić o jakieś dodatkowe zakupy.
 3. Jak weźmiesz laktator od nich https://neno.pl/ to masz gwarancję producenta i nawet, jeżeli coś drobnego się stanie kurier przywiezie nowy sprzęt. To akurat sprawdzona gwarancja, bo wiele mam o tej usłudze się pozytywnie na własnych blogach wypowiada.
 4. Sporo laktatorów i to wysoko ocenianych przez mamy – blogerki znajdziesz w sklepie https://neno.pl/ z wieloma dodatkowymi akcesoriami. Rozmiar lejka sobie spokojnie dopasujesz, bo kilka występuje, więc pierś się nie zmęczy. Szukaj przede wszystkim cichych modeli, żeby maluszka nie obudzić przypadkiem.
 5. Możesz większość najpopularniejszych modeli laktatorów porównać przez https://neno.pl/. Generalnie bezprzewodowy najbardziej się opłaca, bo dłużej posłuży i trudno mówić o jakichś wadach technicznych akcesoriów.
 6. Czy warto zainwestować w laktator, a jeżeli tak to w jaki konkretnie?
 7. Z jakich laktatorów korzystacie i czy możecie wskazać konkretny model na początek?
 8. Jeszcze możesz pomyśleć nad nianią elektroniczną. Niektóre przypominają zwierzątka https://neno.pl/produkt/neno-lui-niania-elektroniczna/, więc dziecko szybko się przyzwyczaja. Komunikacja ze smartfonem bezbłędna i wiesz cały czas, co się dzieje z dzieckiem. Trudno sobie wyobrazić większy komfort dla rodzica.
 9. W www.neno.pl znajdziesz laktatory i części zamienne, nianie elektroniczne klasy premium, higieniczne butelki do karmienia, termometry i jeden z najbardziej rozbudowanych poradników na temat wyboru laktatorów dla kobiet.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...