Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Modernpik

Dobre kosmetyki

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Małgosia
W dniu 6/10/2021 o 5:01 PM, Modernpik napisał:

Hejka, mam pytanie. Czy znacie może jakieś sklepy internetowe sprzedające kosmetyki? Szukam jakichś naturalnych i skutecznych produktów. Coś polecacie? 

Serdecznie polecam firmę APIS. Mają szeroki wybór świetnych jakościowo i co równie ważne cenowo produktów. Ja i kilka moich koleżanek używa tej marki od lat. Warto spróbować. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 6/10/2021 o 5:01 PM, Modernpik napisał:

Hejka, mam pytanie. Czy znacie może jakieś sklepy internetowe sprzedające kosmetyki? Szukam jakichś naturalnych i skutecznych produktów. Coś polecacie? 

Trochę poszukałam i natrafiłam na taki: https://devaharmony.com/pl/sklep/sok-aloe-vera/ Czy znacie jeszcze jakeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie dobre kosmetyki to takie, które naprawdę działają. Niedawno trafiłam na taką ofertę https://bellita.pl/iossi . Dowiedziałam się, że marka Iossi jest polska. Ich kosmetyki do ciała powstają w zgodzie z naturą. Korzystają z ekologicznych produktów, dlatego są bezpieczne dla ciała. Wykorzystują też olejki eteryczne, dzięki którym kosmetyki mają ładny zapach. Warto wspierać polską gospodarkę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka. Mam pytanie, czy znacie może jakieś dobre sklepy internetowe sprzedające kosmetyki dla kobiet w ciąży? Moglibyście coś polecić? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, czy są jakieś specjalne sklepy z kosmetykami dla kobiet w ciąży. Ale jest jedna duża dobra strona internetowa, która kiedyś pomogła mi kupić Versace Bright Crystal. To fajne perfumy, które podarowałem mojej dziewczynie. Uwielbiała ten zapach tak samo jak ja. Strona jest przyjazna dla użytkownika i szybka, dostarczona w ciągu kilku dni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest w sieci sporo fajnych drogerii. Na przykład Cocolita. I tam wybór jest bardzo duży. Ja korzystam z kosmetyków różnych marek. Wszystko zależy od moich aktualnych potrzeb. Zimą na przykład takim moim must have jest pomadka ochronna. A pod tym adresem znajdziecie spory wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...