Skocz do zawartości
Forum

Czy Ovarin może mieć wpływ na wynik testu ciążowego?


Gość Katarzyna

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Gość Kajka napisał:

Jak test negatywny to ciąży nie ma 

zastanawiałam się czy to nie wina tego suplementu. Test zrobiłam późno wieczorem. Był to Vitam płytkowy o czułości 500. Dziś 29 dzień cyklu a okresu brak. W takim razie zostaje mi czekać na spóźniony okres... 

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Gość Rsol napisał:

Zrób test z porannego moczu o czułości 10mlu. 

właśnie też o tym myślałam, jak jutro małpa się nie pojawi to zrobię rani powtórny test. Zobaczymy...

Staram się o dziecko od roku. Bezskutecznie. Dlatego od 6.08 zaczęłam stosować Ovarin. Słyszałam, że pomaga. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Katarzyna napisał:

zastanawiałam się czy to nie wina tego suplementu. Test zrobiłam późno wieczorem. Był to Vitam płytkowy o czułości 500. Dziś 29 dzień cyklu a okresu brak. W takim razie zostaje mi czekać na spóźniony okres... 

Nie ma opcji żeby suplement zakłamywał wynik testu. Powtórz test z porannego moczu jeśli się okres nie pojawi. A najlepiej idź na beta HCG z krwi

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Gość Kajka napisał:

Nie ma opcji żeby suplement zakłamywał wynik testu. Powtórz test z porannego moczu jeśli się okres nie pojawi. A najlepiej idź na beta HCG z krwi

jeśli okres się nie pojawi to jutro zrobię test z porannego moczu. To będzie już 30 dzień cyklu więc wynik powinien być wiarygodny. 

czuje się potwornie wzięta. Mam zaparcia i brzuch jak balon. Nie mogę jeść. Piersi są nabrzmiałe i tkliwe. I cały czas jestem ospała. 

zobaczymy co będzie dalej... 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...