Skocz do zawartości
Forum

Testy ciążowe


Gość Zuzanna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja polecam te z pink te z dzidziusiem na opakowaniu, są właściwie w każdej drogerii i aptece dostępne, nie są drogie, a mi się sprawdziły bardzo dobrze. Zarówno te testy strumieniowe jak i płytkowe. Chociaż wiele kobietek twierdzi, że te płytkowe są lepsze, ale to już chyba od indywidualnych preferencji zależy.  

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie,

Ja także polecam te testy od pink te o czułości dziesięć. Ja zamawiałam na stronie domowe laboratorium, polecam od siebie głownie te płytkowe. Zawsze dostałam wiarygodny wynik ale pamiętaj, że najlepiej robić test  z porannego moczu i konicznie wszystko zrób tak jak w instrukcji.

Odnośnik do komentarza

Witam serdecznie, 

Ja również tak jak dziewczyny wyżej  polecam te testy z pinka. Jak potrzebna ci nieco większa ilośc to zamów sobie ze strony domowe laboratorium. Ja najbardziej polecam te testy płytkowe. Trochę tych testów przerobiłam i dla mnie osobiście te najbardziej mi przypasowały. Pozdrawiam 

 

Odnośnik do komentarza

ja również  polecam te testy pink. Są bardzo dobrej jakości i w spoko cenie. Tak jak dziewczyny pisały ważne jest to żeby wszystko wykonać prawidłowo i wtedy masz wiarygodny wynik. Według mnie nie ma większej różnicy czy korzystasz z testów płytkowych czy strumieniowych, ale to już jak komu wygodniej 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...