Skocz do zawartości
Forum

Hcg 21dc


Gość Kamelia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, 

Dziś 21dc robiłam hcg, wynik <2.40. Myślicie, że to możliwe, że jeszcze wzrośnie i jednak jestem w ciąży? Może za wcześnie zrobiłam badanie? Wczoraj pojawiło się plamienie, najpierw beżowo-różowe, potem jasny brąz, myślałam, że to może plamienie implantacyjne. Trochę mnie dzisiejszy wynik załamał... 

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza

W książkowym cyklu owulacja występuje ok 14 DC plus min. ok 11 dni do zagnieżdżenia plus 2 dni na wzrost bhcg po tym zagnieżdżeniu to miarodajny dla badania jest 14+11+2= 27 DC. Czyli 21 DC nie ma szans wg mnie. Czekać i powtórzyć w terminie miesiączki. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Gość Bibs napisał:

W książkowym cyklu owulacja występuje ok 14 DC plus min. ok 11 dni do zagnieżdżenia plus 2 dni na wzrost bhcg po tym zagnieżdżeniu to miarodajny dla badania jest 14+11+2= 27 DC. Czyli 21 DC nie ma szans wg mnie. Czekać i powtórzyć w terminie miesiączki. Pozdrawiam.

W zasadzie to wszystko w punkt 👍

Testuj najlepiej w dniu spodziewanej miesiączki o ile się nie pojawi. Wcześniej bez sensu.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gość Kamelia napisał:

Dzięki. Niecierpliwa jestem, wiem, ale tak bardzo mi zależy. A myślicie, że gdybym jutro zrobiła hcg jeszcze raz to będzie widać jakikolwiek wzrost w stosunku do wczorajszego badania? 

Poczekaj do dnia miesiączki. Po co wydawać bez sensu kasę. 

A z drugiej strony cierpliwości musisz się nauczyć bo ciąża trwa 9 miesięcy. Później za szybko pójdziesz na 1 USG - będziesz się stresować że nic nie widać, nie jeszcze nie ma zarodka, serduszka itp. Zresztą szybkie testowanie nic kompletnie Ci nie da 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Gość Kamelia napisał:

Dzięki. Niecierpliwa jestem, wiem, ale tak bardzo mi zależy. A myślicie, że gdybym jutro zrobiła hcg jeszcze raz to będzie widać jakikolwiek wzrost w stosunku do wczorajszego badania? 

Kamelia prawdopodobnie zagnieżdżenie jeszcze nie nastąpiło albo ewentualnie dopiero co, ale hormon na pewno nie ruszył jeszcze i nie wzrósł. Ja pierwsze blade kreski na teście ciążowym zobaczyłam 11 dpo ale też miałam wcześniej owulację ok 12dc. Najpewniej będzie jak poczekasz jeszcze kilka dni. Wszystko zależy kiedy była owulacja. Robienie badań teraz jest bezcelowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...