Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy, ciąża, bhcg


Gość Kacha

Rekomendowane odpowiedzi

 

https://ibb.co/wSZbjxP

 

https://ibb.co/gd9F859

 

Pierwsze zdjęcie to pierwszy bobo test duo że jest w nim i strumieniowy i plytkowy, strumieniowy negatywny a plytkowy i test ciążowy z wczoraj i coś tam widać. Dziś zrobiłam ponownie drugi pre test i nie mam nic. 16 dni po zbliżeniu poszłam na bete i wyszła <1.10mlU/ml. Ale robiłam ją 7/8 dni przed okresem. Wczoraj lub dziś powinnam dostać okres i nic. Na teście z pre test z dziś ujemny. Powtórzyć bete?

 

Odnośnik do komentarza

ULA wiemy ze to ty ! Mowilam juz ci o testach BOBO TEST  ! Jesli tak bardzo sie martwisz a moim zdaniem niepotrzebnie to jesli do piatku nie dostaniesz  okresu to idz na na badanie krwi!  

A czy ty wiesz ze Stres tez opóźnia  okres?  I sama sobie to mozesz powodowac ze okresu jeszcze niemasz.. 

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, Gość Rio napisał:

ULA wiemy ze to ty ! Mowilam juz ci o testach BOBO TEST  ! Jesli tak bardzo sie martwisz a moim zdaniem niepotrzebnie to jesli do piatku nie dostaniesz  okresu to idz na na badanie krwi!  

A czy ty wiesz ze Stres tez opóźnia  okres?  I sama sobie to mozesz powodowac ze okresu jeszcze niemasz.. 

A mogę jutro iść? 

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Rio napisał:

ULA wiemy ze to ty ! Mowilam juz ci o testach BOBO TEST  ! Jesli tak bardzo sie martwisz a moim zdaniem niepotrzebnie to jesli do piatku nie dostaniesz  okresu to idz na na badanie krwi!  

A czy ty wiesz ze Stres tez opóźnia  okres?  I sama sobie to mozesz powodowac ze okresu jeszcze niemasz.. 

Rio możesz pisać i powtarzać sie, do tej dziewczyny i tak nic nie dotrze, z niektórymi się nie gada, niektórych się ignoruje.

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Gość Klara napisał:

Rio możesz pisać i powtarzać sie, do tej dziewczyny i tak nic nie dotrze, z niektórymi się nie gada, niektórych się ignoruje.

Wlasnie widze ze chodz  sie jej radzi to i tak tego nieczyta i dalej swoje. Moje doradzanie sie juz skonczylo  niebede sie wypowiadac jak i tak ona swoje ciagle pisze .. 

Odnośnik do komentarza
47 minut temu, Gość Rio napisał:

Wlasnie widze ze chodz  sie jej radzi to i tak tego nieczyta i dalej swoje. Moje doradzanie sie juz skonczylo  niebede sie wypowiadac jak i tak ona swoje ciagle pisze .. 

Mogę pójść jutro lecz czy będzie wiatygodne? I czy waszym zdaniem będę w ciąży? 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Gość Rio napisał:

Tak jest wiarygodna.  I daj juz z tym luz. 

Idz do ginekologa po antykoncepcje 

Rio słuchaj, bo zaraz będzie gadka..."...Ale jeszcze nie dostałam @ to może wynik  nie jest wiarygodny" 😂

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Klara napisał:

Rio słuchaj, bo zaraz będzie gadka..."...Ale jeszcze nie dostałam @ to może wynik  nie jest wiarygodny" 😂

Zaraz pewnie będzie sprawdzać czy nie przyrasta po 48 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Gość Klara napisał:

Rio słuchaj, bo zaraz będzie gadka..."...Ale jeszcze nie dostałam @ to może wynik  nie jest wiarygodny" 😂

Wiesz jak tak dalej ona sie bedzie denerwowac to dalej jej okres przez te nerwy nieprzyjdzie .. masakra jakaś.  Niech idzie do ginekologa  po antykoncepcje bo widac ze niedorosla do takich rzeczy 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...