Skocz do zawartości
Forum

Ciąża?


Gość Kasia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Mam zasadniczo głupie pytanie i wiem, że jest głupie chodź mogę się mylić i wolę się upewnić :). Wszystko przez strach przed niechciana ciąże

A więc. Zacznę od tego, że jeszcze nigdy nie współżyłam-nie jestem na to jeszcze gotowa, nie czuje tego. Plus dodatkowo bardzo boję się o zajście w ciążę nawet poprzez pieszczoty. Na internecie pisze różnie, że nie wiem już w co wierzyć. 

Mój partner miał bokserki i szare bawełniane dresy a ja natomiast byłam naga. Z jego podniecenia mógł mieć je mokre (nie pamiętam) od preejkulatu/spermy (chociaż doszedł na samym końcu jak już leżeliśmy) ale wydaje się mi, że mokre przez coś były, i nie było to wyschniete tylko świeżo mokre. 

Dotykał mnie tymi świeżo co mokrymi dresami, poprawiał sobie penisa poprzez dresy i robił mi palcowke. Przez to, że były mokre dresy i jak poprawiał że penisa (nie wkładał rąk do środka majtek swoich) i wkładał mi palce głęboko do pochwy to boję się że coś mogło być i mnie zapłodnić. 

Też tymi dresami dotykał mnie w moja pochwe. Po prostu stymuwalismy stosunek. Mogłam mieć dni płodne ale nie wiem. Byłam 2/3 dni po okresie śluz jakiś był. Ponoć wystarczy odrobina preejakulat/spermy do zapłodnienia 

Odnośnik do komentarza
Gość Dziecko

Niejestes gotowa na takie rzeczy boisz sie to tego nie rob ! Udaj sie do ginekologa  popros o antykoncepcje a on niech uzywa prezerwatyw . A co do mokrych  spodni to jesli on ocieral sie o twoja pochwe to spodnie mogły  byc mokre  od Twojego sluzu z pochwy. 

I niebedziesz z tego w ciazy. Luz dzieczyno .  Idz do gin  po ta antykoncepcje

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gość Dziecko napisał:

Niejestes gotowa na takie rzeczy boisz sie to tego nie rob ! Udaj sie do ginekologa  popros o antykoncepcje a on niech uzywa prezerwatyw . A co do mokrych  spodni to jesli on ocieral sie o twoja pochwe to spodnie mogły  byc mokre  od Twojego sluzu z pochwy. 

I niebedziesz z tego w ciazy. Luz dzieczyno .  Idz do gin  po ta antykoncepcje

Nie byly od śluzu mojego. Był podniecony. Na pewno gacie miał mokre od preejkulatu nie wiem jak dresy pewnie coś przebiło. Usiadłam na te świeże dresy, Poprawiał te dresy i robił palcowke od razu. Boję się że coś mógł wsunac bo coś zostało albo że coś od poprawiania dresów miał na palcach i robił palcowke. Od spermy nie no bo doszedl dopiero na koniec jak leżeliśmy. 

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Kasia napisał:

Nie byly od śluzu mojego. Był podniecony. Na pewno gacie miał mokre od preejkulatu nie wiem jak dresy pewnie coś przebiło. Usiadłam na te świeże dresy, Poprawiał te dresy i robił palcowke od razu. Boję się że coś mógł wsunac bo coś zostało albo że coś od poprawiania dresów miał na palcach i robił palcowke. Od spermy nie no bo doszedl dopiero na koniec jak leżeliśmy. 

Po prostu nie wierzę w to co czytam. Ile Wy macie lat? Nie chcesz być w ciąży to się nie ocieraj... Coś kosztem czegoś. Idź do gina po tabletki antykoncepcyjne i problem z głowy 🤦

Odnośnik do komentarza
Teraz, Gość Kaja napisał:

Po prostu nie wierzę w to co czytam. Ile Wy macie lat? Nie chcesz być w ciąży to się nie ocieraj... Coś kosztem czegoś. Idź do gina po tabletki antykoncepcyjne i problem z głowy 🤦

Czyli jest ryzyko zajścia w ciążę? 

Odnośnik do komentarza
Gość Dziecko

Na pewno byly od  twojego sluzu bo jesli sie ocieraliscie  to pochwa jest mokra i jesli sie podniecasz to jest tego więcej.  Radze ci nie  robic takich rzeczy bo  widac ze nie doroslas do takich spraw. Najpierw idz po antykoncepcje ale siebie a potem zeby  bylo jeszcze  bezpieczniej to niech on uzywa prezerwatyw 

Odnośnik do komentarza

Żeby doszło do zapłodnienia to musi być stosunek i  żadne ocieranie się w szarych tudzież innych dresach ( o matko z córką !) czy nawet bez, tu nie spowoduje ciąży, wszystko musi się dziać wewnątrz ciała kobiety. Mało tego nie ma szans aby przenieść plemniki na palcu do pochwy tak aby one jakim cudem popędziły dalej... sorry ale to wszystko niedorzeczne.

Jedno jest pewne, albo akceptujesz fakt ewentualnego zajścia w ciążę  a jeśli chcesz uniknąć stresu związanego z nieplanowaną ciąża to tak jak radzą dziewczyny postaraj się o antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, Gość Dziecko napisał:

Na pewno byly od  twojego sluzu bo jesli sie ocieraliscie  to pochwa jest mokra i jesli sie podniecasz to jest tego więcej.  Radze ci nie  robic takich rzeczy bo  widac ze nie doroslas do takich spraw. Najpierw idz po antykoncepcje ale siebie a potem zeby  bylo jeszcze  bezpieczniej to niech on uzywa prezerwatyw 

Ale chyba to my byliśmy razem w tamtej sytuacji i wiemy lepiej jak było. Opisałam przypadek powyżej i chcialabym o odpowiedź czy mamy się martwić. 

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Gość Bibs napisał:

Żeby doszło do zapłodnienia to musi być stosunek i  żadne ocieranie się w szarych tudzież innych dresach ( o matko z córką !) czy nawet bez, tu nie spowoduje ciąży, wszystko musi się dziać wewnątrz ciała kobiety. Mało tego nie ma szans aby przenieść plemniki na palcu do pochwy tak aby one jakim cudem popędziły dalej... sorry ale to wszystko niedorzeczne.

Jedno jest pewne, albo akceptujesz fakt ewentualnego zajścia w ciążę  a jeśli chcesz uniknąć stresu związanego z nieplanowaną ciąża to tak jak radzą dziewczyny postaraj się o antykoncepcję.

Czyli w moim przypadku nie mam się martwić o ciążę tak? 

Odnośnik do komentarza
Gość Wiktoria

Dziewczyna już tu pisała w zeszłym tygodniu. Dostała mnustwo odpowiedzi. Ale ciężko jej było czytać że zrozumieniem. Jej temat został usunięty przez administratora, no bo ile można. A tu pach, mamy wtorek i znowu to samo. 

Odnośnik do komentarza

To prawda, Wiktoria ma rację. Dziewcze już 2 tydzień męczy ten sam temat mimo usunięcia. Powiem tak...planujesz sex, nie planujesz ciąży to zaplanuj antykoncepcję, bo za parę tygodni powstanie temat JESTEM W CIAZY. 

Odnośnik do komentarza

Chodzi mi o to, że gdy ja miałam nagą i mokrą pochwe, on miał mokre dresy, oraz mokre palce od mojego śluzu to przecież plemniki miały środowisko wilgotne i mogły przeżyć na tych dresach. Chciałabym odpowiedzi na to i zamykam ten wątek. 

Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, Gość Kasia napisał:

Chodzi mi o to, że gdy ja miałam nagą i mokrą pochwe, on miał mokre dresy, oraz mokre palce od mojego śluzu to przecież plemniki miały środowisko wilgotne i mogły przeżyć na tych dresach. Chciałabym odpowiedzi na to i zamykam ten wątek. 

Jezu czytać tego nie Mogę. A czytałam twoje wcześniejsze wypociny, i dziewczyny mają rację że pytałaś się o to wcześniej. Kobieto dostałaś już odpowiedź. Zamykaj ten wątek i zainwestuj w antykoncepcję. 

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Chodzi mi o to, że gdy ja miałam nagą i mokrą pochwe, on miał mokre dresy, oraz mokre palce od mojego śluzu to przecież plemniki miały środowisko wilgotne i mogły przeżyć na tych dresach. Chciałabym odpowiedzi na to i zamykam ten wątek. 

Poczytaj trochę to będziesz wiedziała że plemniki na dresach nie przeżyją 🤣🤣🤣.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...