Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Natalia

Czy to skracanie szyjki?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Natalia

Dziewczyny ile cm powinna mieć szyjka w połowie ciąży? Ja mam 3.8cm i moja gin mówi, że to super mimo, że w 13tc miała 4.5cm to ona mówi, ze skracania nie ma i że ona bierze pod uwagę to, że w połowie ciąży szyjka ma mieć więcej niż 2.5cm, więc jest super i nie mam się czym martwić, bo macica od tego czasu dużo urosła. Porównała ją do nadmuchiwanego balona - że jak rośnie, to jego końcówka się trochę skraca. Nie dała żadnych zaleceń, bo mówi, że wg niej to nie skracanie i na ten tydzień ciąży to super wynik. 🤷‍♀️ Nie wiem co o tym myśleć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Wynik bardzo dobry,prawie 4cm. Ja na początku ciąży miałam ledwo 2 cm. Przy nast pomiarze zobaczysz co się będzie działo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szyjka w czasie ciąży może się skracać i wydłużać o ok. 1 cm.

Dludosc jest zależna od tego czy leżymy czy dużo chodzimy. 

Teorie potwierdzone u 2 ginekologów. 

Długość 3,8 cm to piękny wynik 

Edytowane przez Ruda_83

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Fakt, ja dużo chodzę, głównie z dzieckiem na spacery czy plac zabaw. 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria
19 godzin temu, Gość Natalia napisał:

Dziewczyny ile cm powinna mieć szyjka w połowie ciąży? Ja mam 3.8cm i moja gin mówi, że to super mimo, że w 13tc miała 4.5cm to ona mówi, ze skracania nie ma i że ona bierze pod uwagę to, że w połowie ciąży szyjka ma mieć więcej niż 2.5cm, więc jest super i nie mam się czym martwić, bo macica od tego czasu dużo urosła. Porównała ją do nadmuchiwanego balona - że jak rośnie, to jego końcówka się trochę skraca. Nie dała żadnych zaleceń, bo mówi, że wg niej to nie skracanie i na ten tydzień ciąży to super wynik. 🤷‍♀️ Nie wiem co o tym myśleć.

A ja nie rozumiem...bo skoro gin mówi że jest super to o czym tu myśleć. 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...