Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Ból brzucha i wodnista wydzielina w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

Czesc, mam problem i potrzebuje porady, bo zwariuje. Jestem w 15 tygodniu ciazy i od 3 dní odczuwam czas od czasu skurcze w dole brzucha, czasami przechodzi to w klucie, ale zawsze po kilku minutach ustaje. Jednak caly czas mam wrazenie ucisku na brzuch. :/ jeszcze dodam, ze od kilku dni pojawila sie u mnie wodnista wydzielina z pochwy. Czasami jak stoje to mam wrazenie jak bym sie posikala :/ troche mnie to niepokoi, poniewaz rok temu poronilam i nie chce znowu przez to przechodzic :( na razie wszystko bylo w porzadku na wszystkich kontrolach u ginekologa. Kontrole mam dopiero za 3 dni i oszaleje z niewiedzy :/

Moze ktoras z was doswiadczyla czegos podobnego, prosze o rady co robic :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Zadzwoń do swojego ginekologa i powiedz o wszystkim. Takich rzeczy nie można lekceważyć...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

W ciąży jest tak, że jedne objawy będą ok ale i mogą oznaczać, że coś się dzieje. Mi ginekolog za każdym razem mówi żeby słuchać samej siebie i jeżeli pojawia się coś nowego co niepokoi to nie słuchać innych tylko to sprawdzić. I że lepiej sprawdzać co chwilę niż olać, a później płakać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Też uważam że jeśli coś Cię niepokoi to powinnaś jechać do szpitala bądź zadzwonić do ginekologa - może przyjmie Cię dzisiaj. Takie upławy to może być wszystko, infekcja, śluz fizjologiczny lub odpływanie wód. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...