Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Karo 2358

Czy jestem w ciąży?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Karo 2358

Hej, mam pytanie czy mogę być w ciąży ostatnią miesiączkę miałam 5.03 a cykle u mnie trwają 30 dni. Okresu brak, test ciążowy negatywny, przybrałam na wadze pomimo stałej diety oraz mam nudności gdy poczuję zapach perfum. Raz współżyła bez zabezpieczenia 28.03.

Czy uważacie że powinnam powtórzyć test czy poczekać jeszcze trochę ? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natalia

Raczej tak szybko nie przybiera się na wadze na początku ciąży, ale jeśli nadal nie widać miesiączki warto powtórzyć test lub zbadać betę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kajka

Przybieranie na wadze to raczej jest spowodowane ciąża spożywcza niż prawdziwa. Na początku się nie tyje. Jeśli dalej masz wątpliwości czy test jest wiarygodny to idź na beta HCG z krwi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Duka

Piszesz o stosunku bez zabezpieczenia 28.03, czyli w końcówce marca. Nawet jeśli do czegoś by doszło nie uważam, aby okres mógł się tak szybko zatrzymać - albo aby tak szybko mogły wyjść objawy, typu tycie ( które zresztą pojawia się w późniejszym etapie ciąży). Przybieranie na wadze raczej przypisywała bym zbliżającej się miesiączce - woda odkłada się w organiźmie, to norma 😉 Na sam test jeszcze zdecydowanie za wcześnie - nawet jeśli miesiączka nie wstąpiła. A jej brak może mieć swoją przyczynę w wielu różnych sprawach - nawet tych hormonalnych, także ja bym polecała udać się na wizytę do ginekologa, który sprawdzi macicę i oceni, czy jesteś przed miesiączką, czy też i nie. Może nawet zleci betę z krwi...

Pytanie tylko, czy to obawa przed dzidziusiem, czy nadzieja? Życzę powodzenia i nie martw się ♥️

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Wątpię byś była w ciąży gdyż sex uprawialas w 26dc, w dniu który nie jest dniem plodnym. Jeśli się martwisz że możesz być w ciąży to dla uspokojenia nerwów podejdź do labo i zrób betę. Jeśli wyjdzie negatywna A miesiączki nadal nie dostaniesz to radzę Ci pójść do ginekologa. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...