Skocz do zawartości
Forum

Wizyta za ponad tydzień


Gość Wtorek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. 

Zacznę może od początku by zapoznać was z moim przypadkiem. 

Staramy się z mężem o dziecko od paru lat lecz bocian nie chce do nas przyjść 😔 miesiąc temu źle się czułam, dostałam miesiączkę spóźnioną ale tym się nie przejęłam chociaż u mnie jest zawsze regularnie, ale wiadomo może raz się spóźnić, parę dni po okresie dostałam silnych bóli jajników, zrobiłam betę wyszedł ujemny, ale zaczęły się bóle piersi dlatego poszłam do ginekologa, ciąża została wykluczona, jajniki i macica bez zmian, doszło do tego częste oddawanie moczu, lekarz skierował mnie na badanie piersi, jestem już po wizycie i lekarz nie widzi zmian. Wszystko jest ok. Do miesiączki zostało 6 dni a wczoraj ale to bardzo delikatnie płomienie na brązowo- śluz brązowy dziś plamienie, bardziej krew z śluzem. Dodam że w tym miesiącu u mnie śluz bym od miesiączki do teraz tego krwawienia cały czas. Czekam jeszcze na wyniki cytologii. Wizyta zaplanowana na 5 luty. Martwi mnie to bo widzę że coś się dzieje a mimo wszystko nie wiem co jest 😔 ból piersi też mnie przeraża chociaż na USG piersi nic nie wyszło. 

 

Odnośnik do komentarza

Uważam że przez spóźniona miesiączke skrócil Ci się cykl, przez co owulacje miałaś wcześniej, więc i małpa może być wcześniej. Ja mam podobnie. Jeśli w 1 czasie małpe dostaje w 25dc, to następnym razem @ dostanę np w 30-32dc. teraz tak bede miala.

A może też masz jakąś infekcje? Jesteś pod kontrolą lekarza więc on jest lepszym nosnikiem wiedzy. My możemy tylko gdybac. Raczej nie udzielimy Ci takiej informacji która by Cię zadowolila. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...