Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Topmoni

Test ciążowy - co sądzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochane, jestem tu nowa. 

Mam nielada zagadkę - moje cykle od dłuższego czasu były dość regularne 28/29 dni, a miesiączka od zawsze trwa 5 dni. W tym miesiącu w 23 dniu cyklu dostałam 3 dniowych plamień (nigdy w życiu mi się to wcześniej nie zdarzyło). 2 dni przed planowaną miesiączką zrobiłam test i wyszło to co widać na zdjęciu - z tym że nie był robiony z porannego moczu. Do lekarza lecę dopiero we wtorek, a dziś już 3 dni spóźnienia.. Co o tym myślicie? Pozdrawiam i dziękuję za poradę 

Screenshot_20210124_212516.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Coś tam delikatnie prześwituje.na żywo na pewno lepiej widać. Zamiast do lekarza idź na bhcg i koniecznie z powtorka bo na USG nic jeszcze nie będzie widać. Powodzenia. Ps a skoro 3 dni spóźnienia to powtarzałas test ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, Gość Bibs napisał:

Coś tam delikatnie prześwituje.na żywo na pewno lepiej widać. Zamiast do lekarza idź na bhcg i koniecznie z powtorka bo na USG nic jeszcze nie będzie widać. Powodzenia. Ps a skoro 3 dni spóźnienia to powtarzałas test ?

Po tym teście w dniu spodziewanej miesiączki zrobiłam cyfrowy test, który ponoć wykazuje w którym tygodniu ciąży się jest. Robiłam go po południu w pracy i wyszedł negatywny - nie mam pojęcia czy można im ufać... 😅 Może gdybym go rano zrobiła to bardziej bym się przychyliła do tego wyniku. Jutro przed pracą skoczę po test i powtórzę - sama jestem ciekawa co wyjdzie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, Gość Bibs napisał:

Jeżeli chodzi o lekarza, to chyba i tak się wybiorę - bo jeżeli to nie ciąża to skąd się wzięło to plamienie 3-dniowe.. Sama tego zrozumieć nie mogę, jak żyje to czegoś takiego nie miałam.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

Jeśli to rzeczywiście ciąża to pewnie było plamienie implantacyjne. Ja też takie miałam tydzień przed spodziewana miesiaczka. Poczytaj o tym,to bardzo częste.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Gość Bibs napisał:

Jeśli to rzeczywiście ciąża to pewnie było plamienie implantacyjne. Ja też takie miałam tydzień przed spodziewana miesiaczka. Poczytaj o tym,to bardzo częste.

Czytałam - jak to plamienie u ciebie wyglądało? 🤔 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Bibs

U mnie akurat było plamienie koloru różowego,trwało 1 dzień.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Niewiadoma

Najlepiej zrób bete i powtorz za 48h będziesz mieć pewność i dodatkowo informacje czy dobrze przyrasta. 

U mnie było takie plamienie, myślałam że to okres trochę wcześniej. A było to właśnie implantacyjne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...