Skocz do zawartości
Forum

Pierwsza ciąża! Pomocy


Gość Hurrem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was dziewczyny. Jestem młoda przyszła mama i nie wiem co mam myśleć. Wczoraj zrobiłam badania krwi i moje hcg pokazało 37484. To może być MAX 4 tydzień ciąży. Czy to oznacza ze jestem w ciąży bliźniaczej? Bardzo was proszę o wasze opinie

Odnośnik do komentarza

Nie sadze żeby była to ciąża późniejsza ponieważ byłam u ginekologa który nic nie wykrył (wiec napewno nie byłam wtedy w ciąży) wiec nawet jeśli się to stało jeden dzień po to może to być max 4-5 tydz. Bardzo dużo naczytałam się na internecie i wcale mnie to nie uspokaja... pierwsza wizytę mam dopiero na 13 stycznia wiec chyba oszaleje do tej pory. Jedna z Pan wspomina ze miał 92 tys czy może Pani powiedzieć jak się skończyło? 

Odnośnik do komentarza
W dniu 26/12/2020 o 3:52 PM, Gość Hurrem napisał:

Bardzo proszę powiedzcie w takim razie jak to u was było? Bliźniaki czy nie? Albo to z czegoś innego?

Zrób jeszcze raz betę Ale w innym labo. Jeżeli beta będzie tak wysoka to prawdopodobnie będzie to ciąża blizniacza. Teraz można tylko gdybac, 13.01 będziesz w 7-8tc i się dowiesz. Chyba że podjedziesz prywatnie na usg, ale to też nie wcześniej niż w 6-7tc.

Kiedyś tutaj był post na ten temat. Dziewczyna też miała B.wysoka betę i się okazały chyba trojaczki. Potem temat się urwal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...