Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Gabi

Czy możliwa jest ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gabi

Witam . Bardzo potrzebuje waszej pomocy . Okres powinnam dostać w poprzednia środę. Myślałam , ze w sobotę dostałam miesiączkę - brązowe plamienie . Tak zawsze zaczyna się u mnie okres . Do chwili obecnej nic jednak się nie rozkręciło . Piersi bolą jak na okres  oraz czuje się jak balon . Nie wiem czy możliwa ciąża , ponieważ doszło jedynie do stosunków przerywanych w 16 dzień cyklu . Jednak jeden po drugim i jestem świadoma , ze mogło coś zostać po poprzednim wytrysku . Cykle mam 25-29 dniowe . Teoretycznie to już był dzień niepłodny . Co myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Rio

Jedz na bete da ci pewnosc. No chyba  ze wolisz test ale jeśli wyjdzie  1kreska to bedziesz sie dalej zastanawiac czy to ciąża 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Wiktoria

Już gdzieś o to pytałaś. Dziewczyny radziły Ci byś zrobiła betę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Ewelina

Hej. Mam pytanie, okres mam dostać teoretycznie za dwa dni bo mam nieregularne miesiączki. Dziś robiłam test ciążowy i wyszedł negatywny. Staramy się o 3 dziecko, kochaliśmy się 4 razy bez zabezpieczenia. Od kilku dni czasem jest mi niedobrze, mam zachwiania równowagi, temperature 37,2 kreski i białawy śluz. Czy mogę być w ciąży? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...