Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Judsta

Beta hcg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Judsta

Witam, 
czuje, że jestem w ciąży. Od jakiegos czasu boli mnie podbrzusze, mam podwyższona temperature ciała, piersi są bardzo tkliwe i pojawiły się na nich mocno widoczne żyłki. Jestem też bardzo zmęczona.
Nie planowaliśmy dziecka ale założyliśmy z partnerem że jeśli się uda to fajnie, w moje dni płodne odbyliśmy pełen stosunek. Obecnie pozostało tydzień do planowej miesiączki, nie wytrzymałam i wykonałam test beta hcg: wynik 0.200 mIU/ml co wskazuje na brak ciąży. Czy mimo wszystko jeśli nie dostanę miesiączki powinnam zbadać jeszcze raz? Czy już na 100% wiadomo, że nie tym razem?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pena89

Robiłaś pierwszy raz w tym laboratorium beta hcg? Bo w moim zawsze było 0.0 jak nie było ciąży. Raz było 0.2 i potem już tylko rosła, teraz mój synek ma 7 miesięcy 😄 Także poczekaj jeszcze kilka dni i powtórz badanie 🙂 Ja też z tych nie cierpliwych i betę zawsze przed terminem miesiączki robiłam 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Judsta

Tak właśnie to była pierwszy raz robiona beta, nie bardzo wiem jak to interpretować, też byłam niecierpliwa i teraz dalej się zastanawiam czy to nie ciąża 🤔

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tola

Jeśli by nie wyszło, a będziecie starać, to polecam żel pobudzający plemniki Prefert

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Dokładnie. Powtórz betę w dniach pojawienia się miesiączki. Beta zrobiona tak wcześnie może dac tak niski wynik. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...