Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ania

Nie wiem co myśleć

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ania

Hej Dziewczyny. Ostatnia miesiączka 2.09. jutro mam termin. Dzisiaj robiłam rano  test wyszła bardzo bardzo blada druga kreska. (Nie umiem dodać zdjęcia więc nie mam jak pokazać) Co mnie zastanawia. W tamtym miesiącu było podobnie w dzień okresu druga kreska a w nocy silny ból brzucha i krew. Boję się i zastanawiam czy coś może zaburzać wynik testu czy poroniłam czy już mam zwidy i widzę co chce widzieć

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Innggaa

U mnie słaba kreska oznaczała ciąże, ale najlepiej skonsultuj to z lekarzem 🙂 trzymam kciuki powodzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Mam nadzieję że tym razem nie będzie krwawienia. Jutro znowu zrobię. Mam innej firmy i jak wyjdzie też druga to pojadę dla 100% na betę 😀

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ogvh

Ania...nie rób kolejnego testu...zrób poprostu betę. Idź rano, popołudniu, kiedy chcesz bo nie musisz być na czczo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sarah
16 godzin temu, Gość Ogvh napisał:

Ania...nie rób kolejnego testu...zrób poprostu betę. Idź rano, popołudniu, kiedy chcesz bo nie musisz być na czczo. 

Ja również polecam betę. Pozytywny wynik testu i późniejsze krwawienie mogły oznaczać ciążę biochemiczną. Trzymam kciuki żeby tym razem się udało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Dziewczyny dziękuję za radę 🥰 zrobiłam betę wynik 106.5. jestem bardzo szczęśliwa 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...