Skocz do zawartości
Forum

Testy


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie 13sierpnia robiłam 4 testy ciążowe wyszły pozytywne tego samego dnia byłam u jednej pani ginekolog bardzo nie miłej żekomo nic nie widziała i powiedziała że to może być bardzo wczesna ciąża  kazał tylko zrobić test z krwi beta wyszedł pozytywny wynik miałam 1629.4 niestety żaden lekarz nie chciał mnie przyjąć najszybszy termin mam na 21sierpnia czy ma się czego martwić staraliśmy się o dziecko z narzyczonym bardzo się boję że coś może być nie tak ..

Odnośnik do komentarza

Niczym się nie martw. Wynik z bety wskazuje ewidentnie na ciążę. Czy powtórzyłaś badanie po 48h w celu sprawdzenia przyrostu bety? Jeśli nie, radzę je wykonać. Przyrost bety powie Ci czy ciąża rozwija się prawidłowo.

Powodzenia życzę!

Odnośnik do komentarza

Niestety nie robiłam z powodu wyjechania do innego miasta następnego dnia a tu przez wirusa raboratorum odmuwilo przyjęcia mnie z powodu że jest wirus .. Jutro dopiero bende powtarzać betę a 1 badanie było robione w piątek i sobotę było świetnie i nie przyjmowali i w niedzielę zamknięte a w poniedziałek wyjedzalam

Odnośnik do komentarza
Gość Proszę o radę

Witam, okolo rok temu mialam niewielkie problemu z tarczyca i przez to nieregularne miesiączki. Od tamtego czasu wszystkie badania są ok i miesiączki raczej regularne. Z tym że ostatnia miesiączkę mialam 3 lipca a do dzisiaj tj. 21 sierpień nadal nie dostałam. Wczoraj 20.08 zauważyłem na papierze trochę krwi, bolało mnie podbrzusze i mialam wrażliwe piersi. Krew pojawila sie tylko raz i do teraz nic więcej się nie pojawiło. Dzisiaj zaczął kłuć mnie prawy jajnik i nie mam apetytu. Bol w podbrzuszu minął. Czy to mogą być objawy ciąży czy może jakiejś choroby? Nie jestem w stanie strwiedzic kiedy mialam dni płodne przez to że w tym miesiącu wszystko jest bardzo nieregularne. Test robilam tydzień temu i był negatywny. 

Odnośnik do komentarza
19 godzin temu, Gość Proszę o radę napisał:

Witam, okolo rok temu mialam niewielkie problemu z tarczyca i przez to nieregularne miesiączki. Od tamtego czasu wszystkie badania są ok i miesiączki raczej regularne. Z tym że ostatnia miesiączkę mialam 3 lipca a do dzisiaj tj. 21 sierpień nadal nie dostałam. Wczoraj 20.08 zauważyłem na papierze trochę krwi, bolało mnie podbrzusze i mialam wrażliwe piersi. Krew pojawila sie tylko raz i do teraz nic więcej się nie pojawiło. Dzisiaj zaczął kłuć mnie prawy jajnik i nie mam apetytu. Bol w podbrzuszu minął. Czy to mogą być objawy ciąży czy może jakiejś choroby? Nie jestem w stanie strwiedzic kiedy mialam dni płodne przez to że w tym miesiącu wszystko jest bardzo nieregularne. Test robilam tydzień temu i był negatywny. 

Powtórz test z moczu porannego, a najlepiej udaj się na badanie krwi w celu potwierdzenia lub wykluczenia ciąży. 

Być może jest to ciąża ale równie dobrze zbliżający się okres.

Odnośnik do komentarza

Witam mam pytanie jest się czegoś obawiać byłam u ginekologa ginekolog pokazał pęcherzyk ciążowy ale jeszcze nie było widać zarodka następna wizytę u tego samego ginekologa mam 28 sierpnia w Piantek .. wczoraj jeszcze bolał mnie brzuch a dziś nie czy jest to narmalnie ? Co prawda u innego ginekologa mam jeszcze wizytę 25sierpnia warto iść czy odpuścić i poczekać do piątku?

Odnośnik do komentarza

Myślę że możesz spokojnie poczekać do piątku z wizytą. Jeśli oczywiście czujesz potrzebę by udać się prędzej do innego ginekologa to oczywiście idź. 

Bóle brzucha na początku ciąży są normalne. Niepokojące są natomiast skurcze i krwawienia. Jeśli zobaczysz u siebie jakieś krwawienie udaj się od razu na SOR. 

Daj znać jak po wizycie wygląda sytuacja 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Miła napisał:

Witam mam pytanie jest się czegoś obawiać byłam u ginekologa ginekolog pokazał pęcherzyk ciążowy ale jeszcze nie było widać zarodka następna wizytę u tego samego ginekologa mam 28 sierpnia w Piantek .. wczoraj jeszcze bolał mnie brzuch a dziś nie czy jest to narmalnie ? Co prawda u innego ginekologa mam jeszcze wizytę 25sierpnia warto iść czy odpuścić i poczekać do piątku?

W piątek już powinien być widoczny zarodek. Gratuluję 

Odnośnik do komentarza
41 minut temu, Miła napisał:

Grupę krwi , morfologia krwi, glukoza,badania ogulne moczu , HIV i VDRL

A czy to napmalne że zadziej boli du brzucha

Co prawda to lekarz muwila że cioza prawidłowo się rozwija

A chodzisz do lekarza prywatnie czy na NFZ? To są podstawowe normalne badania które w ciąży trzeba wykonać i gdy ciąża została potwierdzona i wszystko jest okej. Bóle mniejsze i większe też są normalne więc bez paniki. 

Gdy moja ciąża została potwierdzona Ale się normalnie nie rozwijała to ja nie miałam zlecanych żadnych badań, nie miałam nawet założonej karty ciąży(nawet i lepiej). 

Ciesz się ciąża i wszelkimi dolegliwościami z nią związanymi 😊

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Miła napisał:

Mi lekarz jeszcze nie złożył karty dopiero ma Zrobić na następnej wizycie dziękuję że spokojnie słowa w sumie to ja więcej śpię i jem i tak w kulo ☺️ najbardziej bo już bym chciała usłyszeć bycie serduszka obecnie mam do l4 leżance

Na następnej wizycie już usłyszysz? A kiedy ka masz teraz?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...