Skocz do zawartości
Forum

Skurcze końcówka 37 tyg rozwarcie 2cm


Gość Roksana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie prosze o porade. Jestem w końcówce 37 tygodnia. Leze w szpitalu juz 3 dzien bo przyjechalam z nieregularnymi skurczami i rozwarciem na conajmniej 2cm(kazala przyjechać moja ginekolog).Po badaniu usg oraz badaniu ginekologicznym na fotelu lekarz przyjmujacy mnie na oddzial położniczy stwierdzil ze jego zdaniem dziecko ma 39 tygodni a nie 37 i zostaje na obserwacji. Dwa dni czekali na wieksze skurcze do porodu. Na trzeci dzien podali mi rozkurczowa nospe dozylnie. Jak skurcze minęły stwierdzili ze czekajaco bedzie dalej. 3 razy dziennie mam robione ktg. Jesli nic sie nie dzieje a akcja porodowa nie rozkręca to w jakim celu mnie tutaj trzymają..ile to potrwa..mam w domu roczne dziecko i nie chce siedziec ani lezec w szpitalu bez celu czekajac nie wiadomo na co.

Odnośnik do komentarza

Roksana możemy Cię jedynie wspierac, jesteś pod opieką lekarzy nikt na forum nie doradzi Ci ,,wyjdź na własne życzenie ' musisz czekać i być cierpliwa najważniejsze by tobie i maluszków nic się nie stało przy samej końcówce ciąży. Poproś bliskich by zajęli się starszym dzieckiem i mam nadzieję że wkrótce wrócicie w komplecie i szczęśliwi do domku 😘

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...