Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Klarusia

USG

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Klarusia

Cześć dziewczyny, mam pytanie odnośnie badania usg w ciąży? Jak często je miałyście i ile? Wyczytałam, że niby powinno być 3 w trakcie całej ciąży,bo jest szkodliwe dla dziecka. Jak to było w waszym przypadku? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość elaela

3 genetyczne , po 1 w każdym trymestrze. Natomiast na każdej wizycie, czyli co 3-4 tyg, lekarz robi mi usg, patrzymy na dzidziusia, mierzy szyjkę. Dodam, ze chodzę na nfz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Justyna_

Ja mam bardzo często i to w każdej ciąży tak było. Jak jest potrzeba to nawet 2 razy w tygodniu. Szkodliwe jest włączanie tych wszystkich bajerów obrazów i dźwięku, że słyszysz serduszko na usg. U mnie lekarz sprawnie szybko sprawdza czy ok, jedynie te genetyczne dłużej trwają.

Według mnie mniej zaszkodzi to usg niż martwienie się i stres czy wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ja i ona

Witam, prosze mi powiedziec czy na zdjeciu Usg jest imie i nazwisko pacjentki ? Czy tej osoby co robi Usg ? 
pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pena89

Proszę poczytać u mamyginekolog na blogu że usgnie jest szkodliwe będzie Pani spokojniejszy. Szkodliwe jest nie robienie usg 😉

Różnie czasem są dane pacjentki a czasem ginekologa u mojego są dane lekarza gdyż nie wprowadza moich danych do aparatury usg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Do Ja i Ona 

Na. Usg jest imie nazwisko pacjentki i  wiek ciąży orazy imie i nazwisko lekarza wykonującego usg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...