Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Xsyla256

Starania o ciaze - skoki i spadki temp

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Xsyla256

Hej wszystkim. Ostatnio zaczęłam starać się o dzidziusia. Nie są to starania na siłę. Współżyjemy z przyjemności oczywiście nie pomijamy dni płodnych. W tym cyklu owu potwierdzone testami ovumi. Po owu źle się czułam temperatura itd. Po ok 7 dniach po owu spadła mi wczoraj temp do 36,2 a dziś wskoczyła do 37,4. Wczoraj kilka godzin przed spadkiem temp miałam klocie po lewej stronie silne przez kilka sekund. Z dwa miesiace temu miałam badania ginek.i z jajnikami wszystko okej więc wykluczam problemy. Nie nastawiam się na zafasolkowanie bo wiadomo jak to bywa, ale wpisuje się tu bo może ktoras z was coś podpowie, dopowie a może stwierdzi. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kamila30

Dwie temperatury to trochę mało żeby coś podpowiedzieć....lepiej by było gdybyś wrzuciła wykres temperatur, aaaale wydaje mi się że temp 36,2* jeśli spadła poniżej linii podstawowej (a raczej pewnie tak jest) to nie udało się, chyba że jest !jednodniowy! spadek o 2* to szanse są, jeśli jest więcej spadków w cyklu to napewno się nie udało

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość viki

no ja na monitorze cyklu myway sobie zapisuję codziennie temperaturę to faktycznie na wykresie przejrzyście widać wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jagoda

U mnie w czasie owulacji zawsze albo prawy albo lewy jajnik boli, nie staram się o dziecko, zabezpieczam się mechanicznie diafragma dopochwową więc normalnie miesiączkuję, wzrosty temperatury to normalne, pewnie zawsze tak miałaś tylko wcześniej tego nie śledziłaś 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość weronika

Ja np. mierzę temp. i zapisuję na Cyclotesterze, generalnie takie wahnięcia się zdarzają

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...