Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Sadgirl1234

Przestałam kochać narzeczonego w ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sadgirl1234

Cześć. Czy to normalne czy hormony? Jestem w 15 tyg ciąży ale od jej samego początku czuję niechęć do mojego narzeczonego nie mogę na niego patrzeć i go słuchać. Czuję się dobrze bez niego ale dlaczego? Mieliśmy wspaniały związek nic na przestrodze. Czy to hormony czy po prostu moje uczucie do niego się wypaliło? Jestem z nim od roku a ciąża jak z mojej i jego strony jest szczęściem. Nic nie popsuło naszych relacji to stalo się z dnia na dzień..... Pomocy 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Abc

Mnie moj zaczal denerwować w trakcie ciazy, tzn. rzeczy, na które nie zwracałam uwagi zaczęły mi przeszkadzać..  Ale skoro to akurat pojawiło się teraz, to staram się jednak nad tym panować, bo to pewnie hormony. I staram się robić coś w drugą stronę, czasami zrobię coś dobrego do jedzenia, czasami jakiś masaz, nawet jeśli mi się nie chce;) łatwo sie od siebie oddalić, a później przy dziecku może być dużo trudniej coś odbudować. Trzymaj się i może za wiele przez czas ciazy o tym nie myśl 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kate

Ja stawiałabym na hormony. Mnie mój mąż w pierwszej ciąży wkurzał strasznie. Porozmawiaj z nim o tym co cię denerwuje. Powiedz ze to hormony. Niech sie postara. Nawet jeśli to nie do konca hormony, moze pomoże uratować związek. drugiej bylo juz lepiej:) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...