Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Inga999

Starania po przyjmowaniu antykoncepcji hormonalnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Inga999

Hey, mam już 5-letniego synusia, jednak teraz marzy nam się drugie dziecko. Staramy się od półtora roku. Przy pierwszym dziecku zaszłam w ciążę bardzo szybko, bez komplikacji, chyba w drugim cyklu starań. Po porodzie lekarz przepisał mi vibin mini i tak nieprzerwalnie brałam  trzy lata. Niewiele zmieniło się w moim trybie życia, zatem może być tak, że tabletki tak poważnie zamieszały, że teraz są trudności w zajściu w kolejną ciążę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość RXX

Trudno powiedzieć co może być przyczyną. Znam osoby, które brały wiele lat tabletki a mimo to nie miały problemu z zajściem. Myślę, że jeśli mimo długich starań ciąży nadal nie będzie, to warto przejść się do lekarza, aby zlecił badania hormonalne, sprawdzil cykl czy jest owulacyjny, być może tam jest przyczyna a czasami wystarczy podleczyc lekko farmakologicznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość tgbnhy

racja, musicie udać się do lekarza, może będzie potrzeba zakupu monitora cyklu, byście w domu mieli wgląd, kumpela miała jakiś monitor z Niemiec i zaszła w ciążę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...