Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lao113

Dziwny test ogólnie 😛 Wg mnie to jest negatywny, ale musisz powtórzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Wedlug mnie jest 2 kreska, a bhcg jest jeszcze niskie i pewnie przed terminem miesiaczki zrobiony, ale jak ktos wyzej napisal powtorz to na nastepny dzien powinien byc bardziej widoczna kreska albo najlepiej z krwi bhcg. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Gratulacje 😊 

Zycze spokojnych 9 miesiecy, ja jestem w 8 tygodniu ciazy, tez robilam przed okresem 4 dni i tez byla slaba kreska a codzienie robila sie bardziej widoczna. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję Wam dziewczyny!😉

Choć nie powiem, że brzuch od 2 dni boli lub, bardziej pobolewa mnie normalnie jak na miesiączkę i mam takie wrazenie, jakbym miała zaraz dostać okres i trochę się stresuje. 🙂 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Paulina 28

Kochana tez tak mialam i uwierz, ze sie balam ginekolog i kolezanki mowily ze to normalne bralam nospe i magnez. Do dzis jak szybko sie zerw z lozka czy jak siedzę to cos po boli ale trzeba robic wszystko po malutku 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Gość Paulina 28 napisał:

Kochana tez tak mialam i uwierz, ze sie balam ginekolog i kolezanki mowily ze to normalne bralam nospe i magnez. Do dzis jak szybko sie zerw z lozka czy jak siedzę to cos po boli ale trzeba robic wszystko po malutku 😊

4 godziny temu, Gość Paulina 28 napisał:

😊

Dziękuję Ci bardzo 😊 życzę Tobie dużo zdrowia i samych pomyślności! Oby wszystko było okej😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...