Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Lenka12

Objawy ciąży

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenka12

Zakładam wątek bo jestem ciekawa jak było u was ze wczesnymi objawami ciąży? Takimi jeszcze przed terminem @ Miałyście? Czy sa w ogóle możliwe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie ja miałam jak przed okresem czyli ból podbrzusza i ból piersi. I nowe ZGAGA... Co u mnie zadziwia bylo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ciężko określić, nie wyliczałam dni płodnych bo to ciężko by było bo nieregularne cykle, jakieś kilka dni przed @
Ale podpowiem Ci że każdy organizm jest inny i inaczej można odczuwać wszystko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka12

Wiem że każdy organizm jest inny. Ja do @ mam jeszcze tydz i się zastanawiam czy to nie za wcześnie na jakiekolwiek objawy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka12

Ogólnie Mnie od 3 dni pobolewa podbrzusze, mam nabrzmiałe piersi i ciagle chce się spać, chodzę o 21 wstaje po 6 a koło 17 najchętniej już bym się położyła, no i nie moge się napić kawy bo „śmierdzi”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Olala1212

Gratulacje :)
Pamiętasz kiedy mniej więcej zaczęłaś zauważać objawy? Milas jeszcze jakieś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka12

Azu dzisiaj udało mi się wypić słabą z jednej płaskiej lyzeki rozpuszczalnej, ale o normalnej ziarnistej nie ma opcji. Ostanio jak chciałam nasypać kawy do ekspresu to tak mi śmierdziała, ze nawet sprawdziłam datę ważności

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lenka12

W domu wszystkim smakuje normalnie. W ogóle ostatnio jestem wyczulona na zapachy i wszystko mi „śmierdzi”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie pojawił się raz ból głowy,bolące piersi tutaj od strony pachy i ciągnący się śluz jeszcze przed @ gdzie powinno być teoretycznie „sucho”. W sumie to wszystko. Test robiłam na 5dni przed @,wyszła blada kreseczka.

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3khlifs3pd.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testy drogie nie są do 10zl kupisz
Możesz teraz sprawdzić jak się nic nie zmieni do dnia @ a się nie pojawi ani kreseczka teraz ani @ to 2 kup albo beta. Beta jest droższa ale wykrywa wczesna ciąże
Koleżanka z góry dobrze pisze z tym śluzem takie glutki ciągnące dziwne
U mnie do dziś się utrzymuje a 16t

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jozzizi

u mnie pierwszym objawem były ciągłe nudności, kiepsko się czułam i to co wcześniej lubiłam jeść teraz mnie odrzucało, domyśliłam się ze cos jest na rzeczy, od razu sobie witaminy kupiłam,koleżanka która niedawno rodziła poleciła mi mamadha premium, poteem jak już się dostałam do gina to jak najbardziej kazał te witaminy brać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Przyszła mama 123

U mnie oczywiście @ a kilka dni wcześniej małe plamienie i tkliwe piersi ale nie jakoś bardzo i to w sumie tyle. A kiedy robiliście test? Bo tak czytam na różnych forach i niektóre dziewczyny piszą ze np 7-8 tyg nawet bladej kreski nie miały a się okazywało że są w ciazy bo następna @ nie przyszła. Myślicie że to możliwe? Słyszała któraś z was o tykim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ala

Ja na samym początku miałam wstręt do niektórych potraw, już na sam widok czy zapach mnie mdlilo, wiec wiedziałam już, ze raczej na pewno jestem w ciąży, ale u nas to były przygotowania wcześniej, zdrowe odżywianie, suplementacja mamadha, poranne i wieczorne spacery, wiec nie byłam jakoś bardzo zaskoczona 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...