Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Marlena.789

Czy to może być ciąża?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marlena.789

Witam kobietki, mam pytanie, mianowicie tydz temu 16.11 kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia, co prawda nie skończył we mnie. We wtorek siedząc w pracy poczułam ogromne zmęczenie, senność, wiec postanowiłam napić się kawy której nie wypiłam bo „śmierdziała” . Normalnie pije 2 dziennie i zapach kawy uwielbiam. Od tego czasu chodzę spać o 21 i śpie 9-10 godz a po południu już mi się oczy zamykają. dodatkowo pobolewa mnie podbrzusze, piersi są nabrzmiałe, często boli mnie głowa, mam zawroty i lekkie mdłości. Do okresu jeszcze tydzień. Czy to może oznaczac ciąża?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Hej

Zapraszam do naszego świata maluszka :)
Jesteśmy tutaj instagram #babychocomozello

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość makammka

Jak podejrzewasz ciążę to już zacznij brać witaminki mama dha premium, sa bardzo potrzebne, szczególnie na początku ciąży bo kwas foliowy zapobiega wielu poważnym wadom a kwasy dha wpływają korzystnie na rozwój mózgu i ukł. nerwowego. Ja brałam tylko te witaminy także przez calutką ciążę.   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...