Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość zdradzony

Zdrada w pracy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zdradzony

jak mam przegonić gościa mieszającego mojej żonie w głowie? Nie układało nam się przez ostatni czas, głównie przez to że dużo pracowałem i głównie skupiałem się na naszym dwuletnim dziecku. Żona znalazła pocieszenie u kolegi w pracy, a ich relacja przyspieszyła gdy żona zaszła w ciąże (nie wiedząc o tym). Kolega z pracy wciąż jej w głowie miesza, stwierdził, że "spróbuje" być z nią i "spróbuje" wychować dwoje nieswoich dzieci. Wierzę, że żona się pogubiła, że naprawimy nasze relacje, ale muszę odgonić tego człowieka. Macie jakiś pomysł? Rozmawiałem z nim, rozmawiałem z jego matką, nic do niego nie dociera. Może ktoś odważny do niego zadzwoni lub napiszę, żeby zostawił ciężarną mężatkę. Jego numer to /usunięte przez moderatora/.  Ja nie wiem jak jeszcze mogę zadziałać, jestem naprawdę zdesperowany.

Edytowane przez marzen@

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przede wszystkim znajdź więcej czasu dla żony szczególnie że jest w ciąży... porozmawiaj z żoną żeby odgonila go sama najlepiej przy tobie facet nie może się odgonic bo twoja żona dała mu nadzieję A głupi zakochał się

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, jestem kobietą i nie można robić nic na siłę. Jeżeli dzwonisz do matki tego faceta to wtedy zniechęcasz ją do siebie jeszcze bardziej. Ona musi sama dojrzeć do decyzji czy chce wrócić czy jednak nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...