Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość aniaaaaa

Czy moge byc w ciazy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość aniaaaaa

Witam. Mam problem, otóż mialam dostac okres 2-3 pazdziernika tego roku, mialam nawet skurcze przed okresem i bol brzucha przepowiadajace okres na nasteony dzien wzielam nospe ale okres sie ostatecznie nie pojawil, 2.10 wieczorem odbylam rowniez stosunek z partnerem mielismy gumke i od tamtej pory do dzis okresu jak nie bylo tak nie ma, nie sadze zeby gumak byla peknieta lub sie zsunela gdyz partner by mnie o tym poinformowal. Od okolo tygodnia mam rozowo brazowe plamienie, ostatnie kilka dni jak wyszlam na dwor myslalam ze zemdleje bylam zmulona i senna, nudnosc wymiotow brak , bolaych piersi tez brak wiec nie wydaje mi sie zeby to moglo sie stac. Dodam ze mam 23 lata nieregularne cykle, i tydzien temu wrocilam do Polski z zagranicy wiec tz moze zmiana klimatu miala na to wplyw i stres ze ten okres sie wycofal z cyklu .W poniedzialek zamierzam zrobic test ciazowy zeby rozwiac watpliwosci. Czy patrzac na ta sytuacje moge byc w ciazy? mam tez dziwne napiecie w podbrzuszu i wrazenie 'miekkich nog' ze moja uda wydaje sie slabe, jakbym miala sie na nich zaraz przewrocic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teoretycznie możesz być w ciąży, skoro masz nieregularne cykle i nie wiesz kiedy była owulacja. Minął ponad tydzień od "spodziewanej miesiączki " więc może dla świętego spokoju zrób test. Jeśli wyjdzie negatywny, a okres nadal się nie pojawi zrób kolejny, lub zrób badanie z krwi beta hcg. ;)
Jeśli zdecydujesz się na test to najlepiej o jak najmniejszej czułości czyli ok 10ml/U (pokazuje wcześniejsze ciąże).
Powodzenia!

Marcel ❤ 49 cm 2190g / 17.08.18 10:52
https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr2n0afhk5kkpj.png

https://www.suwaczki.com/tickers/7v8r3e3k59mlmt0p.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...