Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Ela9870

2019 - Kraków - poród

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ela9870

Cześć. Rodzilyscie w tym roku w którymś szpitalu w Krakowie? Jakie warunki? Gdzie warto?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam Szpital Uniwersytecki przy ulicy Kopernika. Poród miesiąc temu. Polecam przede wszystkim ze względu na personel zatrudniony w szpitalu. Wielkie podziękowania dla lekarzy za fachowość, rzetelne i bieżące informacje oraz pań położnych z bloku porodowego za spokój, cierpliwość
i doprowadzenie do szczęśliwego finału.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość jotde

O każdym z krakowskich szpitali znajdziesz pozytywne i negatywne opinie. Wybierz ten do którego masz blisko lub pracuje tam Twój lekarz. Jak wszystko będzie dobrze podczas porodu i po to szybko Cię wypuszczą z każdego szpitala i będziesz mieć dobre wspomnienia. Jak będziesz mieć "pecha" to w każdym szpitalu trafisz na personel który będzie mieć zły dzień/chwile. A jedzenie w każdym ze szpitali jest tak samo paskudne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja rodziłam pierwsze w Żeromskim 7lat temu ,ale byłam zadowolona z opieki więc zrobiłam wywiad u znajomych ,które też tam rodziły i były zadowolone ....więc tym razem też się wybieram za ok 2 tyg na planowe CC....tam są pomocne położne,ale pediatrzy podobno no bywają różni i jedzenie jak tu już zostało napisane paskudne jak wszędzie ,dla mnie to żaden problem nie oceniła bym nawet szpitala pod tym względem to nie wczasy .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...