Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Mia4523

Za pierwszym razem :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mia4523

Szukam kobietek którym się udało zajść w pierwszym cyklu starań:) jakie długie mialyscie cykle w którym dniu był stosunek i kiedy wyszły wam testy pozytywne ( ile dni od stosunku ):)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie udało się za pierwszym razem. W drugą ciąże zajść. Jak tylko dostaliśmy zielone światło od lekarzy to udało się. Ale ja wtedy obserwowałam tylko śluz przez 5msc. Zielone światło i pyk. Termin @ i na drugi dzień już kreski dobrze widoczne. A że cykle miałam regularne to tak 15dni po owu wyszły kreski.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

My ciąży nie planowaliśmy ale wiedziałam że mam owulacje i że szanse na ciążę są duże. To był nasz pierwszy pełny stosunek w dniu owulacji więc można powiedzieć, że udało się za pierwszym razem. Cykle miałam 28-29 dniowe a owulacja wypadala dokładnie w połowie cyklu. Testy ciążowe nie wychodziły bardzo długo aż w końcu przestałam je robić. Beta 20 dni po stosunku wynosiła raptem 13,dwa dni później 50

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, mi 2 razy udało się zajść za pierwszym razem, choć potocznie byłam bezpłodna zdaniem lekarzy (operacja na jajowodach, zrostu i skutek - niedrożność) w pierwszej ciąży cykle 26 dniowe ale nie pamietam dnia cyklu ale napewno to był cykl gdzie się nie zabezpieczaliśmy. Ostatnio lekarz powiedział ze w druga ciąże mogę już nie zajść, wiec przestałam się zabezpieczać i wtedy sobie pomyślałam ze może kłamie jak poprzednio, zrobiłam test owu w 14 dc i były 2 kreski stosunek x2 właśnie w ten dzień i w 23 dc 2 kreski na teście ciążowym. Cykle tez 26 dniowe :) życzę wszystkim płodnym i niepłodnym takiego szczęścia jakie mi się przydarzyło ❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/9ewn43r8jnw6p8d7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gaja20

Mi się udało, ale myślę że to przez sprawdzanie owulacji cyclotestem myway, byłam odpowiednio przygotowana do starań :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata_D

Mnie się udało, na próbę kupiłam żel nawilżający i wspomagający płodność prefert vaginal. Udało się, teraz jestem w 5 miesiącu!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...