Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

ja ci powiem ze ja od samego poczatku ubieram mala lekko jakies gody na to bluzka i kurtka rajstopki i spodnie i we wozek a tam mam ochraniacz i lekki kocyk i juz a nie .
Czytałam ze twoja córcia się mała urodziła i teraz ma 8 kil tylko moja tez nie byla za duza a wazy 11. dlugo ja karmilas piersia?Pokaz jakies zdjecia malej ?

Odnośnik do komentarza

Czesc mamy :)
U nas dzis dla odmiany zimno i wieje jakby to mial byc koniec swiata brrr.
Rano pojechalam po zakupy wiec do konca tygodnia mam spokoj bo sobie obiady zaplanowalam a w niedziele tesciu cos gotuje.
Wczoraj zadzwonila do mnie kolezanka z wiadomoscia ze druga dzidzia sie szykuje na wrzesien ,pierwsza w styczniu skonczyla rok...ona miala cc i ja tez tylko ze mi lekarz powiedzial ze po cc trzeba jakies 2 lata odczekac z kolejna ciaza,jak to w koncu jest ?

Odnośnik do komentarza

No to mam nadzieje ze ona nie bedzie miala wiekszych trudnosci przy porodzie...ja tez bym chciala jeszcze raz takie malenstwo miec w domu ale poczekam kilka latek az Poldek nie bedzie mnie juz tak potrzebowal,poki co ma mamusie na wylacznosc ;)
Poza tym moze drugie udaloby mi sie urodzic naturalnie...

Odnośnik do komentarza

Nusiak
No jak się urodziła to miała 2540 - mało, teraz ma 8,5 nie jest źle :)

Ja ją karmiłam tylko miesiac z dwóch powodów:
- nie miałam pokarmu
- problem z brodawkami - mała nie umiała ich złapać :(
Także tak po 1,5 miesiąca mała była już tylko na butli :)

Nusiak moja Julka podobnie to Twojej ważyła 2615 przy urodzeniu a jak miała rok 8kg była drobniutka i tyle
teraz ma 7 lat i waży 19kg

natomiast Majka przy urodzeniu ważyła 4220 a teraz ma 9 miesięcy i 7800 a jak 7 miesięcy 7700 więc ostatnio niewiele przypiera na wadze
ale pediatra mówi że jak dziecko zaczyna sie przemieszczać to waga może nawet spaść

Odnośnik do komentarza

My używamy Disnemaru, bo ma nebulizator mikrodyfuzyjny, przez co psika tylko taką lekką
mgiełką i dziecko się nie boi. I dla dzieci jest specjalna mała końcówka, która bez problemu
mieści się w małym nosku.
Ogólnie te sole są ok, koleżanka tylko przejechała się na soli Sterimar - bo bardzo mocno
psika i teraz jej synek nie da sobie niczym noska zapsikać :)

Cześć Pinki!
Jak dzionek Wam mija?

Odnośnik do komentarza

będę musiała jakąś psiukaną kupić bo ja do tej pory zwykłą sól używałam w ampułkach ale mała już nie daje sobie dotknąć do noska
i w ogóle marudzi jakoś dzisiaj
a na dworze taki koncercik mi dała że po 30 minutach w domu byłyśmy
i dopiero wyszłam z nią jak zasnęła przty cycu

Odnośnik do komentarza

hey laseczki

ja też do noska używam disnemar,tak jak nusiak,prócz tego jak jest katarek to gruszka(ta pomarańczowa)na okrągło chodzi...a na noc smaruje pod noskiem maścią majerankowa.

tak i nnej beczki....kupiłam mojej Niuni wkońcu nocnik -różowy z teletubisiami z pokrywą i z dnem antybakteryjnym w smyku za 15zł.taki zwykły i nie drogi:D

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny

Niestety nie mam kiedy poczytac tego co napłodziłyście.
Julek nadal gorączkuje bez innych objawów, wczoraj bylismy u lekarza ponoć ma gardło
zaczerwienione, ale ciężko powiedzieć czy coś się rozwija czy od zębów. Jutro mamy
pokazać się znowu. Moim zdaniem zęby, bo nie pozwala sobie dotknąć dziąseł.

zalecają aby odczekać po cc 2 lata, no bo przecież macica przecięta jest, a dla drugiego dziecka też rosnąć musi :)
ale wiecie co ja znam dziewczynę (noo kobietę) która jest po 4 cesarkach, ale lekarza jednak jej sugerują aby na 5 ciążę się nie decydowała

my podobnie jak Pinky, od początku Marimer stosujemy

ok idę poczytać knige :)

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

froch
hey laseczki

ja też do noska używam disnemar,tak jak nusiak,prócz tego jak jest katarek to gruszka(ta pomarańczowa)na okrągło chodzi...a na noc smaruje pod noskiem maścią majerankowa.

tak i nnej beczki....kupiłam mojej Niuni wkońcu nocnik -różowy z teletubisiami z pokrywą i z dnem antybakteryjnym w smyku za 15zł.taki zwykły i nie drogi:D

o froch maść majerankowa dzięki za podpowiedź

a ja kupiłam zwykły różowy z kaczką za 7zl (o nocnik chodzi)

Odnośnik do komentarza

A ja daję CebionMulti, co z tego jak tylko wyjdę z nim na dwór zraz jest chory :(
Ja ponoć chorowałam do 3 lat, więc coś mi się wydaje, że on to po mnie ma. Pocieszam się tym, że po skończeniu 3 lat bardzooo rzadko choruję. Mam nadzieję, że Julek też się
teraz wychoruje za wszystkie czasy.

Marti
a ten Mulisanostol to nie podaje się dzieciom powyżej 2 r.ż ??? Coś mi się kiedyś o uszy obiło. A oprócz tego podajesz jeszcze d3?
Marti a no teraz dopatrzyłam, że Alanek ma już skończone 2 lata :)

http://b2.lilypie.com/BYJdp1/.png

Odnośnik do komentarza

ja też daje Cebionmulti. moja jak narazie nie należy do tych chorowitek.dzieki Bogu

Dziewczyny kochane nie popisze dziś,bo sie pakuje i wcześnie muszę iść spac,bo zbyt wcześnie córa zrobiła mi dziś pobudkę:/ jestem śpiąca...

Tree dużo zdrówka twojemu Julkowi...jak wróce comeback to musi być już zdrowy!!

Ciao

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...