Skocz do zawartości
Forum

Crazy Mums


Rekomendowane odpowiedzi

Tree jest zbyt ogólnikowy
to że dziecko ma kolke to odrazu ADHD troche przesadzone
a moja starsza ogląda bajke na stojąco bo zawsze strasznie sie wczuwa i przeżywa
a i często coś zaczyna i nie kończy szybko sie nudzi np. lepieniem plasteliną czy pisaniem i co mam podejrzewać że ma ADHD ???

Odnośnik do komentarza

cześć!
a ja od kumpeli wróciłam właśnie,mały mi zasnął w drodze więc kto wie o której spać pójdzie.
koleżanka miała super bułeczki drożdżowe z dżemem, wzięłam przepis bo mnie natchnęło i jutro zrobię, a co!
a może się okaże że nie jestem aż takie beztalencie kulinarne jak myślę....

Życie jest piękne:-)

Odnośnik do komentarza

A mi nic o jedzeniu nie mowicie, bo sie wsciekne. Wczoraj mama z siostrra stwierdzily, ze musza mnie uswiadomic, ze jestem gruba :( a dzisiaj se przyniosly ciasto jablkowo brzoskwiniowe obl;ane lukrem i naszykowaly talerzyk dla mnie ezz, zjadlam 2 kawalki, pozniej poszlam z siostra do babci tam ciocia nazwala nas grubaskami (cio doprowadzilo mnie do szalu) po czym dala kawal ciasta bezowego z kremem i orzechami. No to cholera jestem gruba czy moge to wszytsko jesc? Zalamaly mnie totalnie i teraz stosuje prosiaczkowa diete cud, bo zawsze tak reaguje jak mi ktos mowi,z e jestem gruba. Maniakalnie mysle o jedzeniu co konczy sie jego jedzeniem =(

http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/5746.png

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev172pf___.png

Odnośnik do komentarza

Ja tam sobie zawsze myślę, że tu i ówdzie to dobrze mieć coś w zapasie. Bo tak to nikt
w nocy się o nas nie poobija :lizak:
A mój dziadek to np zawsze mówi, że jak kobieta jest taka "pełniejsza" to ładniejsza.
Kiedyś załatwił (nieświadomie) moją ciotkę, bo mówi do niej:
"Krysia ty się ostatnio coś poprawiłaś" Ta się uśmiechnęła błogo, bo myśli,
że zauważył tygodnie diety i ćwiczeń a dziadek:
"Trochę ciała nabrałaś, to dobrze" :hahaha:

Diabełku olej, niech se gadają ;)

Cześć Jaga :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...