Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Natalia.n

10 tydzień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was serdecznie.
Prawdopodobnie jestem w 10 tygodniu ciąży chociaż nie była bym tego taka pewna. Wyliczono tak standardowo u lekarza. Byłam na wizycie wczoraj i nie było widać serduszka. Lekarz nic nie mówił i nie dał zdjęcia. Tylko kazał zrobić beta hcg dwa razy z dostępem jednego dnia i przyjść za tydzień. Czego można się spodziewać.? Czy sa jakies szane ze dziecko żyje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ostatnio miałam 8 grudnia. Beta ich pierwsze zrobiłam 12 lutego i wyszło 59243,86 mlU/ml drugie zrobiłam 14 lutego i wyszło 52 393,91 i przy tym była strzałka że rośnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natalia niestety beta spada jak sama widzisz co nie jest dobrym znakiem. Przykro mi, ale raczej to poronienie...niemniej jednak powinien ocenić to lekarz. Jak masz możliwość to zadzwoń do niego i podyktuj te wyniki. Trzymaj się dzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim wypadku czeka mnie lyżeczkowanie czy jak to wygląda? To moja pierwsza ciąża. Kiedy mogę się starać o następna ciążę jeśli potwierdzi się to co najgorsze w tym momencie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niekoniecznie czeka Cię łyżeczkowanie, bo może sam organizm się oczyści,ale 10/11tc to już sporo, beta wysoka nie wiadomo jak szybko się zacznie a lepiej żeby nie doszło do jakiegoś zakażenia. Dobrze by lepiej było żeby jak najszybciej zbadał Cię lekarz. Po łyzeczkowaniu zwykle czeka się 3-6 miesięcy i można powrócić do starań, jak oczyści się samo to szybciej, może nawet po pierwszej miesiaczce po poronieniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodam tylko, że sama przez to przechodziłam. Poronilam w 6tc o czym dowiedziałam się wlasnie w 10tc,zostalam skierowana na zabieg. Po 3 miesiącach przerwy zaczęliśmy się starać, zaszłam w kolejną donoszoną ciaze w 3 lub 4 cyklu po tej przerwie. Na pewno wszystko się poukłada, trzymaj się!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy na pewno można ufać Becie? Bo dalej mam tkliwe piersi i zaczęłam wymiotować. Czy to raczej nie możliwe przy spadku wyniku. Bo jednak do poniedziałku jeszcze jest czas a mam jeszcze taka malutka nadzieję i tysiąc myśli

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Natalia, jak będziesz miała ochotę daj znać co wyszło u lekarza, ja trzymam za Ciebie mocno kciuki, bo nadzieja zawsze jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...