Skocz do zawartości
Forum

Co się dzieje z moją córką?


Cinka501

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich rodziców i gorąco proszę o poradę. Jestem mamą bliźniaczek które wkrótce skończą 20 miesięcy. Około 3 tygodnie temu jedna z moich córek zmieniła się nie do poznania i to na kilku płaszczyznach. Po pierwsze odrzuciła wszystkich członków rodziny i domowników poza mną. Jeszcze od czasu do czasu pozwoli przytulić się ojcu i pobawi się z nim. Odrzuciła zupełnie babcie, do której wcześniej wręcz lgnęła. Dodam tylko, że babcia z pewnością nie zrobiła jej żadnej krzywdy. Nie pozwala by ktokolwiek poza mną ją przytulił, wziął na ręce, pobawił się z nią, nakarmił ją, ukąpał czy położył spać. Gdy mąż lub teściowa chcą mnie wyręczyć zaczyna się histeria, płacz, rzucanie na podłogę i robienie scen. Stała się potwornie zazdrosna o siostrę. Dodatkowo płacze i nie chce zostawać w żłobku a wcześniej uwielbiała tam chodzić. Gdy tylko widziała inne dzieci i "ciocie" w żłobku biegła i nawet na mnie nie patrzyła. Buntuje się, stała się niegrzeczna, a na słowo "nie" reaguje złością i płaczem. Mam wrażenie,że wciąż jest zła, sfrustrowana i nic jej nie pasuje. Początkowo zły humor zwalałam na ząbkowanie, ale jest coraz gorzej- zwłaszcza w kwestii kontaktu z domownikami. Przeszło mi przez myśl, że to może bunt dwulatka. Objawy jednak nie są charakterystyczne. Bardzo proszę o poradę. Nie wiem co robić i jak z nią postępować.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...