Skocz do zawartości
Forum

Badanie amniopunkcją


Rekomendowane odpowiedzi

Moze zanim amniopunkcja sprawdz u innego dr i na innym sprzęcie? Czy dr ktory wykonywal badanie usg na pewno ma wazny certyfikat ku temu??
Jesli sie boisz amniopunkcji to mozesz jesli Ciebie stac zrobic test nifty z krwi jest bardziej wiarygodnh niz badania stezenia hormonow w tescie pappa. Prawidlowo wykonane usg+pappa w Twoim wieku to raczej pewnosc wynikow nie wieksza niz 80-90%. Czy masz zdjęcie twarzy Malenstwa?

Odnośnik do komentarza

Najlepiej do 14 tc umow się na badanie do innego lekarza (najlepiej jakiegoś sprawdzonego) żeby zweryfikował poprzednie badanie. Później i tak umawiasz się do lekarza genetyka który zweryfikuje czy amniopunkcja jest rzeczywiście konieczna.
Jeżeli jesteś z okolic Trojmiasta mogę podać na maila dane lekarzy do których warto się wybrać na konsultacje. Większość jest z Gdańska i niestety wszyscy przyjmują głównie prywatnie.

Odnośnik do komentarza

Masz bardzo duże ryzyko zespołu Pattau,ale to wszystko to tylko wyliczenia i statystyki.Tak naprawdę o niczym to nie świadczy.Wyliczone jest prawdopodobieństwo że jedno na 36 dzieci z takimi parametrami może mieć takie schorzenie,ale nie jest to pewnikiem.Skonsultuj to z innym lekarzem.Niech zrobi USG na dobrym i czułym sprzęcie i dobrze doradzi-tak zdroworozsądkowo,bez zbędnej paniki ale i bez bagatelizowania tematu.Na razie spokojnie.

Odnośnik do komentarza

Monika1410
To są zdjęcia twarzy

Monika lekarzem nie jestem ale powiedzialabym ze widzę kosc nosowa. Nie wiem co Twoj dr mial na mysli tym bardziej ze wczesniej napisalas ze nie rozumiesz o co mu chodzi.
Moze sie powtorze i tak jak inne dziewczyny powiem idz do innego dr do 13t6d na usg genetyczne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...