Skocz do zawartości
Forum

Wszystko się zgadza, tylko nie test:)


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Juz trzeci cykl staramy sie z partnerem o powiększenie rodziny:) ostatnia miesiączka zaczęla sie 23 listopada. Poprzedni cykl trwał wyjątkowo długo, bo ok. 30 dni. @ skończyl mi się 27 grudnia i od tego czasu dzień w dzień, niezłomnie się "staraliśmy" :p według wszystkich kalendarzykow owulację powinnam miec 5 lub 8 grudnia (w zależności od kalendarza). Krótko po tych dniach zaczely sie bóle podbrzusza. 13 grudnia zauważyłam małą plamkę krwi. Czystej krwi - nie takiej @. Bylo to jednorazowe. Kilka dni później zacząl sie masakryczny bol piersi. Zarowno ja, jak i partner zauwazylismy ze strasznie sie powiekszyly, nadmiar sliny w ustach, wstając rano czułam zapachy ktorych nigdy wczesniej nie czulam ani nie zwracalam na nie uwagi - odswiezacz ktory mamy w łazience byl wyczuwalny przeze mnie na piętrze w sypialni! Moj narzeczony zaczął pachniec nagle tak... inaczej?:D na samą mysl o zapachu smarów z ktorymi on pracuje robi mi sie niedobrze. Czuje się jak w reklamie activii. Jakbym połknęla balon. Wzdęcia, zaparcia.. no i nieustanne uczucie zatkanego nosa. Robie testy od momentu krwawienia tj. 13 grudnia. Niestety do dzis wszystkie negatywne a wedle wyliczeń juz powinnam dostac @. Mam uczucie jakbym zaraz miala ja dostać jednak nie jest to ani trochę bolesne, co przy @ nigdy mi sie nie zdarzyło. Zawsze umieranie z bolu. Dodam ze nie jestem tez opuchnieta. Piersi przestaly byc tak nabrzmiale ale jednak czuc w nich mrowienie. Co sądzicie? Jestem zaniepokojona tymi wynikami testow..

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaKos

Czasem testy domowe nie wychodzą w dniu miesiączki. Mi wyszedł dopiero 7 dni po terminie miesiączki. Zależne to jest od ilości hormonu którego stężenie w moczu jest mniejsze niż we krwi. Ja bym poszła zrobic test beta hcg z krwi. Żeby mieć jasność czy to ciąża czy urojenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...